Akinu

Akinu VITALITY Žraločí chrupavka+Vitamín C doplněk stravy pro psy 150 ks

Máte doma psí miminko nebo naopak psího seniora? Zahrňte do jeho jídelníčku žraločí chrupavku s vitamínem C a podpořte j… Více informací

Doprava zdarma

Doprava od 899 Kč je zdarma !

 
564 Kč bez DPH
Přidat do porovnávače (0)
649
s DPH
Popis

Máte doma psí miminko nebo naopak psího seniora? Zahrňte do jeho jídelníčku žraločí chrupavku s vitamínem C a podpořte jeho klouby, šlachy, kosti i zuby! Žraločí chrupavka podporuje vývoj chrupavek u mladých psů a u těch starších přispívá k udržení vitality a pohyblivosti.

Akinu VITALITY Žraločí chrupavka+Vitamín C doplněk stravy pro psy 150 ks: Zmírňuje záněty a regeneruje klouby, šlachy, kosti a zuby

Žraločí chrupavka s vitamínem C je vynikajícím doplňkem stravy u štěňat a mladých psů pro podporu vývoje chrupavek kloubů. U dospělých a starých psů přispívá k udržení kvality kloubů a šlach, kostí a zubů. Podporuje funkci nervových přenosů, činnost svalů. Zlepšuje srážlivost krve a celkový metabolismus organismu. Námi prodávaná Žraločí chrupavka je v potravinářské kvalitě.

Jak žraločí chrupavka s vitamínem C pomáhá?

- Žraločí chrupavka je pro organismus savců lépe využitelná než syntetické kloubní přípravky.
- Obsahuje v přirozené formě látky důležité pro tvorbu a obnovu kloubní chrupavky - chondroitin sulfát, mucopolysacharidy, soli vápníku a enzymy.
- Obsah vápníku a fosforu se ve žraločí chrupavce nachází v ideálním poměru 2:1 a je také vázán v organické formě, čímž je opět výrazně více využitelný pro organismus, než přírodní minerály v anorganické podobě.
- Obsahuje i skupinu mukopolysacharydů, které mají protizánětlivý účinek, a tak pomáhá zmírňovat zánět a zpomalovat degradaci tkáně v chrupavkách u všech druhů kloubů v těle.
- Přidaný vitamín C je naprosto nezbytnou součástí při biosyntéze kolagenu a následné tvorbě specifických kolagenních vláken nutných ke stavbě chrupavek i kostí. Takže jeho přítomnost zvyšuje ještě více účinnost žraločí chrupavky.

Vhodné pro: psy

Dávkování: Jako přírodní produkt je možné žraločí chrupavku s vitamínem C užívat dlouhodobě, na rozdíl od synteticky vyráběných chondroprotektiv a léků. Bylo prokázáno, že žraločí chrupavka není toxická anii při podávání ve vysokých dávkách.


Složení: čistá žraločí chrupavka, vitamín C - kyselina ascorbová, hovězí kolagen (obal kapsle). Obsah hlavních účinných látek: Glukosamin sulfát - 7 %, Chondroitin sulfát - 12 %, Glykosaminoglycan - 18 %. Vitamín C - 2,5 %, Ca - 14 %. P - 8 %, Voda 4 %

Víte, že:
současné studie prokázaly, že pokusná zvířata infikována rakovinou, která dostávala vyšší dávky výtažku z chrupavky žraloka žila déle, nebo v nich nádor dokonce ustoupil?

Příslušnost kategorií

VITALITY víkend
PSI / Vitamíny a doplňky stravy
Vlastnosti
  • Vlastnost Hodnota
  • Specifikace klouby a zánět, regenerace
Hodnocení

Buďte první, kdo může hodnotit!

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se
Blog

Poradíme Vám

Blog Zeptejte se na
FACEBOOKU
737 246 763
Odborné poradenství Po - Pá: 8:00 - 15:30

Naše výhody

lorem

Doprava zdarma

Od 899 Kč u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na Dny dopravy zdarma!

lorem

Jedinečné výrobky

Znáte značku AKINU z marketů a prodejen? Pouze na našem e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny. Tady jste u přímého dodavatele.

lorem

Věrnostní program

Odměňujeme naše zákazníky – akiňáky. Registrujte se u nás, krmte s AKINU a sbírejte body. Za body pak čerpáte slevy a výhody věrného zákazníka.

lorem

29 let zkušeností

Přinášíme vám jen to, co sami prověříme a otestujeme. Historie značky a naši vlastní miláčci nám dovolují rozumět potřebám mazlíčků a pečovat o ně chytře.

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu