Akinu

Akinu VITALITY Kolagen hovězí doplněk stravy pro psy 250 g

Sleva  30%

Patří váš parťák mezi opravdu velké psy? Mezi aktivní sportovce? Nebo už je naopak starší a jeho pohyblivost není, co bý… Více informací

Doprava zdarma

Doprava od 899 Kč je zdarma !

Původně: 259 Kč s DPH
157 Kč bez DPH
Přidat do porovnávače (0)
181
s DPH
Popis

Patří váš parťák mezi opravdu velké psy? Mezi aktivní sportovce? Nebo už je naopak starší a jeho pohyblivost není, co bývala? Tak jako tak dostávají jeho klouby pořádně zabrat. Vyzkoušejte hovězí kolagen, který podpoří celý jeho pohybový aparát.

Akinu VITALITY Kolagen hovězí doplněk stravy pro psy 250 g: Pro zpevnění kloubního aparátu a kostí, pro zdraví kůže, srsti, drápů a zubů

Hovězí hydrolyzovaný kolagen je bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání - tedy chrupavek, vaziva a šlach a vyskytuje se také v kostech a kůži. Je velmi odolný v tahu, proto je důležitým prvkem pro zpevnění celého pohybového aparátu. Je vhodným preventivním doplňkem stravy, především při BARF krmení u velkých a obřích plemen. Slouží také jako prevence proti kloubním potížím i při jednostranném krmení granulemi.

Proč zvolit hydrolyzovaný kolagen?
Hydrolýza je rozkladná reakce, při které se spotřebovává voda a složité látky se při ní štěpí na kratší řetězce. Takto se bílkoviny kolagenu štěpí na velmi krátké části, až peptidy (aminokyseliny), které jsou pak v organismu mnohem snadněji a lépe využitelné. Kvalitu hydrolyzátu lze odvodit od jeho molekulové hmotnosti, která se uvádí v daltonech. Čím nižší je hodnota daltonů, tím kratší jsou molekulární řetězce a tím vyšší je jejich využitelnost v organismu. Kvalitní hydrolyzáty se pohybují v rozmezí 2000 - 5000 daltonů. Za špičkové hydrolyzáty se považují ty s hodnotou blízké 2000 daltonů a nižší. Proto je hydrolyzát kolagenu oproti klasickému mnohonásobně využitelnější a má vysokou stravitelnost - i přes 95 %.

Hydrolyzovaný kolagen je bílý krystalický prášek v sypké formě, což umožňuje mnohem lepší dávkování i použití v krmivu než tablety, které mnohdy psi nechtějí pozřít. Psi jej velmi dobře přijímají díky jeho "masité" vůni.

Vhodné pro: psy

Dávkování:

Složení: Hydrolyzovaný hovězí kolagen. Analytické složky: hrubý protein 99 %

Víte, že:
pro zabudování aminokyselin kolagenu do kloubních systémů má především u psů velký význam vitamín C? U bolestivých případů nebo u starých psů je proto vhodné začlenit i MSM, který potlačí záněty i bolest, která je provází.

Příslušnost kategorií

AKČNÍ NABÍDKA
VITALITY víkend
PSI / Vitamíny a doplňky stravy
Vlastnosti
  • Vlastnost Hodnota
  • Specifikace klouby, zuby, kosti, kůže
Hodnocení

Buďte první, kdo může hodnotit!

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se
Blog Kdo kupuje
Meoš
Čaky
Kulda
Molly
Betty
Ellie
Abigail
Jelly
Monty
Caesar
Sindy
Kesyna
Vikyna
Mitch

Poradíme Vám

Blog Zeptejte se na
FACEBOOKU
737 246 763
Odborné poradenství Po - Pá: 8:00 - 15:30

Naše výhody

lorem

Doprava zdarma

Od 899 Kč u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na Dny dopravy zdarma!

lorem

Jedinečné výrobky

Znáte značku AKINU z marketů a prodejen? Pouze na našem e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny. Tady jste u přímého dodavatele.

lorem

Věrnostní program

Odměňujeme naše zákazníky – akiňáky. Registrujte se u nás, krmte s AKINU a sbírejte body. Za body pak čerpáte slevy a výhody věrného zákazníka.

lorem

29 let zkušeností

Přinášíme vám jen to, co sami prověříme a otestujeme. Historie značky a naši vlastní miláčci nám dovolují rozumět potřebám mazlíčků a pečovat o ně chytře.

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu