Akinu VITALITY Multivitamín doplněk stravy pro psy 250 g

Kód: 180074
Mašlička
211 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Chcete podpořit zdraví svého milovaného parťáka? Vsaďte na multivitamínovou směs, která komplexně podpoří jeho organismus. Je obzvlášť vhodná pro velká plemena a pro pejsky, kteří jsou krmeni především masitou stravou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete podpořit zdraví svého milovaného parťáka? Vsaďte na multivitamínovou směs, která komplexně podpoří jeho organismus. Je obzvlášť vhodná pro velká plemena a pro pejsky, kteří jsou krmeni především masitou stravou.

Akinu VITALITY Multivitamín doplněk stravy pro psy 250 g: Podpora přirozené imunity s antioxidačními, antibakteriálními a antivirovými účinky

Sypká multivitamínová směs je složena z tzv. superpotravin (vodních řas, krillu, pivovarských kvasnic, aj. složek bohatých na proteiny, vitamíny, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty či nenasycené mastné kyseliny) a byla sestavena speciálně pro psy. Všechny složky tohoto doplňku stravy pro psy jsou výhradně přírodního původu, díky čemuž je zajištěna vysoká stravitelnost a hlavně využitelnost v organismu psa.

Jaké složky multivitamínová směs pro psy obsahuje a jaké jsou jejich účinky?

- Krill, Řasy a Žraločí chrupavka: obsahují široké spektrum živin, které se v syrovém mase či běžném suchém krmivu vyskytují minimálně nebo vůbec.
- Jód: Stimuluje produkci hormonů štítné žlázy, které následně ovlivňují kvalitu celého metabolismu a celkového zdraví psa. Jód je ve vnitrozemí obecně nedostatkovým prvkem a je v přirozené potravě psů minimálně zastoupen. Mnohé ze zdravotních problémů psů mohou mít příčinu právě ve chronickém nedostatku jódu.
- Beta Glukan a Colostrum: Dva nejsilnější imunostimulátory, které se na trhu vyskytují.
- Přirozené, plně stravitelné elektrolyty (vápník, hořčík, draslík), minerály, stopové prvky a vitamíny v celém známém spektru. Společně pak podporují a zesilují přirozenou imunitu organismu.

Pozor: Směs má díky vysokému obsahu Krillu a řas výraznou vůni i chuť po rybině. Drtivá většina psů ji proto přijímá velmi ochotně a bez problémů. Proto balení ukládejte mimo dosah psa, aby nedošlo k nekontrolovanému příjmu.

Jak Multivitamín pomáhá?

- Má významné antioxidační, antibakteriální a antivirové účinky.
- Podporuje správné zpracování vápníku.
- Urychluje rekonvalescenci při fyzické zátěž, po nemoci nebo úrazu. Je to bohatý zdroj všech potřebných prvků a živin.
- Pomáhá potlačovat a odstraňovat zubní plak a zubní kámen.
- Zlepšuje stav srsti a kůže.
- Podporuje mozkové funkce - paměť, koncentraci, poznávací funkce, aj.
- Detoxikuje organismus.
- Je bohatým zdrojem hydrolytických enzymů štěpících tuky, proteiny a cukry.
- Díky obsahu Beta glukanů výrazně zvyšuje přirozenou imunitu psa.

Vhodné pro: Všechny rasy psů v každém věku. Je důležitým doplňkem především u velkých plemen a psů ve vysoké zátěži.

Dávkování:

Složení: hnědá mořská řasa Kelpa – 35 %, arktický Krill – 25 %, pivovarské kvasnice – 10 %, hydrolyzovaný kolagen, sušená vejce, hydrolyzovaný, krillový protein, sušený vaječný žloutek, sladkovodní sinice, spirulina 5 %, lososový olej, moučka z vaječných skořápek, sladkovodní sinice, chlorela, žraločí chrupavka, kyselina ascorbová - vitamín C, colostrum - sušené mlezivo, beta glukan 82%. Analytické složky: hrubý protein 34 %, hrubý tuk 12 %, hrubá vláknina 3,5 %, hrubý popel 17 %, vlhkost 9 %, škrob 14 %

Víte, že:
anorganické premixy dodávané běžně do průmyslových krmiv mají využitelnost maximálně 40%, ale přírodní živiny obsažené v této multivitamínové směsi mají využitelnost min. 80%?

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Stáří psa: štěně, dospělý, senior
Velikost psa: malý, střední, velký
Forma: prášek
Podpora zdraví: imunita, vitamíny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: