Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
🍪 Aby se u nás vašemu mazlíčkovi líbilo.
Cookies napomáhají tomu, abyste si Akinu maximálně užili a zobrazovali se vám a vašemu chlupáčovi jen nabídky, které pro vás dávají smysl.
Více informací
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Oslavte s námi Mezinárodní den zvířat! 📦Doprava do PPL výdejních míst a boxů ZDARMA. Vybírejte
pro pejska
nebo
pro kočku
.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 770 132 917
poradna@akinu.com
Oblíbené produkty
CZ
SK
Měna
CZK
CZK
EUR
Jazyk
Čeština
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Psi
Pamlsky
Sušené maso
,
Dentální
,
Tréninkové
,
Žvýkací
,
Sušené přírodní
,
Sušenky a piškoty
,
Poloměkké
,
Salámky
,
Funkční
Krmivo
Granule
,
Konzervy
,
Salámy
,
Kapsičky
,
Paštiky
,
Vařená strava
Výhodná balení
Pelíšky, matrace a podložky
Pelechy
,
Matrace
,
Podložky
,
Deky
,
Kukaně a boudičky
Hračky
Míčky
,
Interaktivní hračky
,
Hračky do vody
,
Přetahovadla
,
Pískací hračky
,
Kousací hračky
,
Frisbee
,
Plyšové hračky
Pro štěňata
Granule pro štěňata
,
Konzervy pro štěňata
,
Kapsičky pro štěňata
,
Pamlsky pro štěňata
,
Misky pro štěňata
,
Vodítka pro štěňata
,
Obojky pro štěňata
,
Hračky pro štěňata
,
Pelíšky pro štěňata
Vodítka a obojky
Vodítka
,
Obojky
Vitamíny a doplňky stravy
Výcvik
Výcvikové hračky
,
Výcvikové pamlsky
,
Pamlskovník
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Oblečky
Hygiena a kosmetika
Cestování
Tašky
,
Cestovní misky a lahve
,
Výbava pro cestování
,
Přepravky
Antiparazitika
Dárkové balíčky
Kočky
Krmivo
Konzervy
,
Paštiky
Stelivo
Pamlsky
Sušené maso
,
Poloměkké
,
Sušenky
,
Sušené přírodní
Výhodná balení
Hygiena a kosmetika
Kukaně a pelíšky
Kukaně
,
Pelíšky
Škrabadla
Hračky
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Toalety
Cestování
Pro koťata
Kapsičky pro koťata
,
Konzervy pro koťata
,
Pamlsky pro koťata
,
Škrabadla pro koťata
,
Misky pro koťata
,
Toalety pro koťata
,
Steliva pro koťata
,
Hračky pro koťata
Dárkové balíčky
Hlodavci
Krmivo
Pamlsky
Podestýlky
Klece
Vybavení klecí
Ostatní vybavení
Přepravky
Ptáci
Krmivo
Pamlsky
Vitamíny a minerály
Vybavení klecí
Novinky
Akinu klub
Akinu klub - produkty za body
Merch pro AKIŇÁKY
Výhodná balení
Další
Aqua-tera
Akce
Zachraň a ušetři
CZK /
CZK
EUR
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Více
Domů
/
Další
Další
Aqua-tera
Akce
Zachraň a ušetři
Nejprodávanější
Akinu MASÍČKA Kuřecí proužky pamlsek pro psy 75 g
Skladem
(>5 ks)
204809
46 Kč
(41,07 Kč bez DPH)
Akinu MASÍČKA Jehněčí twister pamlsek pro psy 75 g
Skladem
(>5 ks)
204812
46 Kč
(41,07 Kč bez DPH)
Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g
Skladem
(>5 ks)
204813
46 Kč
(41,07 Kč bez DPH)
Akinu Trénink Kachní kostky pamlsek pro psy 400 g
Skladem
(>5 ks)
204905
179 Kč
(159,82 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
43
položek celkem
Výpis produktů
Akce Klub
Akinu MASÍČKA Kuřecí řezanky pamlsek pro kočky 50 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
28,57 Kč bez DPH
32 Kč
Měrná cena:
640 Kč / 1 kg
Detail
216684
Akinu Plyšová kachna hračka pro psy 36 cm
Momentálně nedostupné
183,47 Kč bez DPH
222 Kč
Detail
450587
Výprodej
340 Kč
–76 %
Akinu ČESKÝ LES Vrhač míčků hračka pro psy
Skladem
(>5 ks)
66,12 Kč bez DPH
80 Kč
Do košíku
190271
726 Kč
–67 %
Akinu Dečka pro psy modrá čmuchací 80 x 60 cm
Skladem
(>5 ks)
197,52 Kč bez DPH
239 Kč
Do košíku
190035
726 Kč
–67 %
Akinu Dečka pro psy růžová čmuchací 80 x 60 cm
Skladem
(>5 ks)
197,52 Kč bez DPH
239 Kč
Do košíku
190034
Akce
46 Kč
–69 %
Akinu Flákota Kachní & rybí rybičky pamlsek pro kočky 70 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
12,50 Kč bez DPH
14 Kč
Měrná cena:
200 Kč / 1 kg
Do košíku
282011
Akce Klub
Akinu MASÍČKA Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 50 g
Skladem
(>5 ks)
28,57 Kč bez DPH
32 Kč
Měrná cena:
640 Kč / 1 kg
Do košíku
204815
Akce Klub
Akinu MASÍČKA Jehněčí twister pamlsek pro psy 75 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
613,33 Kč / 1 kg
Do košíku
204812
Akce Klub
Akinu MASÍČKA Kachní nudličky pamlsek pro kočky 50 g
Momentálně nedostupné
28,57 Kč bez DPH
32 Kč
Měrná cena:
640 Kč / 1 kg
Detail
204814
Akce Klub
Akinu MASÍČKA Kachní prsíčka pamlsek pro psy 75 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
613,33 Kč / 1 kg
Do košíku
204810
Akce Klub
46 Kč
–36 %
Akinu MASÍČKA Kachní prsíčka pamlsek pro psy XXL 90 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
25,89 Kč bez DPH
29 Kč
Měrná cena:
322,22 Kč / 1 kg
Detail
176048
Akce Klub
Akinu MASÍČKA Králičí nudličky pamlsek pro kočky 50 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
28,57 Kč bez DPH
32 Kč
Měrná cena:
640 Kč / 1 kg
Do košíku
216683
Akce Klub
Akinu MASÍČKA Králičí pásky pamlsek pro psy 75 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
613,33 Kč / 1 kg
Do košíku
216690
Akce Klub
Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
613,33 Kč / 1 kg
Do košíku
204813
Akce Klub
Akinu MASÍČKA Kuřecí proužky pamlsek pro psy 75 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
613,33 Kč / 1 kg
Do košíku
204809
2 + 1
Akinu Trénink Hovězí & treska lupínky pamlsek pro psy 400 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
159,82 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena:
447,50 Kč / 1 kg
Do košíku
204904
Novinka
2 + 1
Akinu Trénink hovězí válečky pamlsek pro psy 400 g
Skladem
(>5 ks)
159,82 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena:
447,50 Kč / 1 kg
Do košíku
176915
2 + 1
Akinu Trénink Jehněčí & treska lupínky pamlsek pro psy 400 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
159,82 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena:
447,50 Kč / 1 kg
Do košíku
204903
2 + 1
Akinu Trénink Kachní kostky pamlsek pro psy 400 g
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
159,82 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena:
447,50 Kč / 1 kg
Do košíku
204905
Novinka
2 + 1
Akinu Trénink kuřecí kousky pamlsek pro psy 400 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
159,82 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena:
447,50 Kč / 1 kg
Do košíku
176916
2 + 1
Akinu Trénink Lososové kostky pamlsek pro psy 400 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
159,82 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena:
447,50 Kč / 1 kg
Do košíku
204906
Novinka
2 + 1
Akinu Trénink rybí válečky pamlsek pro psy 400 g
Skladem
(>5 ks)
159,82 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena:
447,50 Kč / 1 kg
Do košíku
176914
+ Dárek zdarma
Akinu VITALITY Jehněčí & kuřecí granule pro psy středních plemen 12 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 249,11 Kč bez DPH
1 399 Kč
Měrná cena:
116,58 Kč / 1 kg
Do košíku
110175
+ Dárek zdarma
Akinu VITALITY Jehněčí & kuřecí granule pro psy středních plemen 3 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
418,75 Kč bez DPH
469 Kč
Měrná cena:
156,33 Kč / 1 kg
Do košíku
110174
+ Dárek zdarma
Akinu VITALITY Jehněčí granule krmivo pro psy hypoalergenní 3 kg
Skladem
(>5 ks)
534,82 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
199,67 Kč / 1 kg
Do košíku
110181
+ Dárek zdarma
Akinu VITALITY Jehněčí granule pro psy hypoalergenní 12 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 338,39 Kč bez DPH
1 499 Kč
Měrná cena:
124,92 Kč / 1 kg
Do košíku
110182
+ Dárek zdarma
Akinu VITALITY Kachní & rybí granule pro štěňata malých a středních plemen 3 kg
Skladem
(>5 ks)
418,75 Kč bez DPH
469 Kč
Měrná cena:
156,33 Kč / 1 kg
Do košíku
110171
+ Dárek zdarma
Akinu VITALITY Kuřecí & hovězí granule krmivo pro psy středně velkých plemen 3 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
418,75 Kč bez DPH
469 Kč
Měrná cena:
156,33 Kč / 1 kg
Do košíku
110172
+ Dárek zdarma
Akinu VITALITY Kuřecí & hovězí granule pro psy středně velkých plemen 12 kg
Skladem
(>5 ks)
1 124,11 Kč bez DPH
1 259 Kč
Měrná cena:
104,92 Kč / 1 kg
Do košíku
110173
+ Dárek zdarma
Akinu VITALITY Kuřecí & játrové granule krmivo pro psy malých plemen 3 kg
Skladem
(>5 ks)
418,75 Kč bez DPH
469 Kč
Měrná cena:
156,33 Kč / 1 kg
Do košíku
110170
+ Dárek zdarma
Akinu VITALITY Kuřecí granule pro psy velkých plemen 12 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
1 124,11 Kč bez DPH
1 259 Kč
Měrná cena:
104,92 Kč / 1 kg
Do košíku
110177
BASIC Filtrační náplň box pro 54 l
Skladem
(>5 ks)
109,09 Kč bez DPH
132 Kč
Do košíku
207795
BASIC Vodní čerpadlo pro akvária 54 l
Skladem
(>5 ks)
223,14 Kč bez DPH
270 Kč
Do košíku
207797
Čerpadlo vzduch. pro Deco O/Deco O mini
Skladem
(>5 ks)
75,21 Kč bez DPH
91 Kč
Do košíku
207793
Výprodej
219 Kč
–91 %
Karlie rukáv na spaní pro fretky
Skladem
(>5 ks)
15,70 Kč bez DPH
19 Kč
Do košíku
30702
Výprodej
79 Kč
–75 %
Karlie vložky do háracích kalhotek 7x4 cm
Skladem
(>5 ks)
15,70 Kč bez DPH
19 Kč
Do košíku
14806
Ovládací prvky výpisu
Načíst 7 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 2.
1
2
43
položek celkem
Nahoru
Akinu
klub
Sleva na vše až 23 % oproti běžné prodejní ceně, body za každý nákup a exkluzivní akce.
Důvěra
zákazníků
Heureka 100 % spokojenost, vše skladem, odesíláme obratem. Když objednáš dnes, zítra to jede.
Pamlskový
expert
36 milionů balíčků MASÍČEK za 5 let. Pamlsky pro mazlíčky nejsou náš doplněk — jsou naše doména.
33 let
důvěry
Víme, že to není "jen mazlíček". Je to člen rodiny. Proto se k nám vrací více než 80 000 rodin, které chtějí pro své chlupáče to nejlepší.