Akinu VITALITY MSM doplněk stravy pro psy 200 g

Kód: 180086
Mašlička
260 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Váš milý parťák už patří spíše ke psím seniorům? Někdy už hůř vstává a bolí ho klouby? Nebo takovým problémům chcete předcházet dřív, než nastanou? Zařaďte do jeho jídelníčku doplněk stravy MSM - ulevuje od bolesti, mírní záněty, regeneruje chrupavky a navíc mu pomůže udržet zdravou kůži, srst a...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Váš milý parťák už patří spíše ke psím seniorům? Někdy už hůř vstává a bolí ho klouby? Nebo takovým problémům chcete předcházet dřív, než nastanou? Zařaďte do jeho jídelníčku doplněk stravy MSM - ulevuje od bolesti, mírní záněty, regeneruje chrupavky a navíc mu pomůže udržet zdravou kůži, srst a drápy.

Akinu VITALITY MSM doplněk stravy pro psy 200 g: Pro zmírnění osteoartrózy, zánětů, bolesti i zápachu z tlamy

Co je MSM?
Methylsulfonylmethan, MSM nebo chemicky přesněji dimethylsulfon je organická sloučenina síry používaná v doplňcích stravy určených pro zmírnění a léčbu kloubních potíží. Samostatně slouží také jako výrazné analgetikum při zánětlivých bolestech.

Přínos MSM při osteoartróze (poruše obnovy kloubní chrupavky) spočívá v tom, že pomáhá zmírnit zánět kloubů, zlepšuje pružnost a obnovuje produkci kolagenu. Výzkumy ukazují, že mnoho případů problémů s artritidou, bolestivostí kloubů, ztuhlostí a omezeným pohybem vykazují snížení příznaků a zlepšení kvality života při užívání doplňku MSM.

Jak MSM pomáhá?
- Je kvalitním zdrojem síry, a tak je velmi přínosný také při léčbě otoků.
- Napomáhá průběhu syntézy kolagenu a podílí se tak na regeneraci chrupavek - tlumí příznaky osteoartrózy (porucha obnovy kloubní chrupavky).
- Má také výrazné analgetické (protibolestivé) účinky, tlumí zánětlivé procesy v organismu a snižuje v kloubech hladinu volných radikálů vznikajících např. při zánětu. Omezuje tím úbytek kolagenu a proteoglykanů.
- Organická síra pomáhá také udržovat dobrou kvalitu kůže, srsti a drápů.

Vhodné pro: psy

Dávkování:
Doplněk stravy vždy zamíchejte do vlhké masové směsi, do konzervy, k přílohám nebo do granulí.


Čajová lžička = 2 g

Složení: MSM - Methylsulfonylmethan 99,9 %

Víte, že:
jedna studie hodnotící účinek MSM (na člověka) při osteoporóze prokázala, že s použitím dávky 2 g MSM / den po dobu dvou týdnů, po níž následovalo období s dávkou 6 g / den po dobu 10 týdnů se jednoznačně potvrdily účinky MSM na snížení bolestivosti kloubů? I mnohem vyšší dávky bývají bezpečné, ačkoliv extrémně vysoké dávky 6g na kg tělesné váhy vykazují mírnou toxicitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Stáří psa: štěně, dospělý, senior
Velikost psa: malý, střední, velký
Forma: prášek
Podpora zdraví: pohybový aparát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: