Akinu

Akinu VITALITY MSM doplněk stravy pro psy 200 g

Akce Novinka

DÁREK navíc: Celý měsíc září obdržíte při koupi tohoto produktu jako dárek Akinu DENTA BIG MIX, chlorofyl/propolis. Nabí… Více informací

Doprava zdarma

Doprava od 899 Kč je zdarma !

 
190 Kč bez DPH
Přidat do porovnávače (0)
219
s DPH
Popis

DÁREK navíc: Celý měsíc září obdržíte při koupi tohoto produktu jako dárek Akinu DENTA BIG MIX, chlorofyl/propolis. Nabídka platí pouze pro koncové zákazníky.

Váš milý parťák už patří spíše ke psím seniorům? Někdy už hůř vstává a bolí ho klouby? Nebo takovým problémům chcete předcházet dřív, než nastanou? Zařaďte do jeho jídelníčku doplněk stravy MSM - ulevuje od bolesti, mírní záněty, regeneruje chrupavky a navíc mu pomůže udržet zdravou kůži, srst a drápy.

Akinu VITALITY MSM doplněk stravy pro psy 200 g: Pro zmírnění osteoartrózy, zánětů, bolesti i zápachu z tlamy

Co je MSM?
Methylsulfonylmethan, MSM nebo chemicky přesněji dimethylsulfon je organická sloučenina síry používaná v doplňcích stravy určených pro zmírnění a léčbu kloubních potíží. Samostatně slouží také jako výrazné analgetikum při zánětlivých bolestech.

Přínos MSM při osteoartróze (poruše obnovy kloubní chrupavky) spočívá v tom, že pomáhá zmírnit zánět kloubů, zlepšuje pružnost a obnovuje produkci kolagenu. Výzkumy ukazují, že mnoho případů problémů s artritidou, bolestivostí kloubů, ztuhlostí a omezeným pohybem vykazují snížení příznaků a zlepšení kvality života při užívání doplňku MSM.

Jak MSM pomáhá?
- Je kvalitním zdrojem síry, a tak je velmi přínosný také při léčbě otoků.
- Napomáhá průběhu syntézy kolagenu a podílí se tak na regeneraci chrupavek - tlumí příznaky osteoartrózy (porucha obnovy kloubní chrupavky).
- Má také výrazné analgetické (protibolestivé) účinky, tlumí zánětlivé procesy v organismu a snižuje v kloubech hladinu volných radikálů vznikajících např. při zánětu. Omezuje tím úbytek kolagenu a proteoglykanů.
- Organická síra pomáhá také udržovat dobrou kvalitu kůže, srsti a drápů.

Vhodné pro: psy

Dávkování:
Doplněk stravy vždy zamíchejte do vlhké masové směsi, do konzervy, k přílohám nebo do granulí.


Čajová lžička = 2 g

Složení: MSM - Methylsulfonylmethan 99,9 %

Víte, že:
jedna studie hodnotící účinek MSM (na člověka) při osteoporóze prokázala, že s použitím dávky 2 g MSM / den po dobu dvou týdnů, po níž následovalo období s dávkou 6 g / den po dobu 10 týdnů se jednoznačně potvrdily účinky MSM na snížení bolestivosti kloubů? I mnohem vyšší dávky bývají bezpečné, ačkoliv extrémně vysoké dávky 6g na kg tělesné váhy vykazují mírnou toxicitu.

Příslušnost kategorií

AKČNÍ NABÍDKA
VITALITY víkend
PSI / Vitamíny a doplňky stravy
Vlastnosti
  • Vlastnost Hodnota
  • Specifikace klouby, regenerace, zánět
Hodnocení

Buďte první, kdo může hodnotit!

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se
Blog

Poradíme Vám

Blog Zeptejte se na
FACEBOOKU
737 246 763
Odborné poradenství Po - Pá: 8:00 - 15:30

Naše výhody

lorem

Doprava zdarma

Od 899 Kč u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na Dny dopravy zdarma!

lorem

Jedinečné výrobky

Znáte značku AKINU z marketů a prodejen? Pouze na našem e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny. Tady jste u přímého dodavatele.

lorem

Věrnostní program

Odměňujeme naše zákazníky – akiňáky. Registrujte se u nás, krmte s AKINU a sbírejte body. Za body pak čerpáte slevy a výhody věrného zákazníka.

lorem

29 let zkušeností

Přinášíme vám jen to, co sami prověříme a otestujeme. Historie značky a naši vlastní miláčci nám dovolují rozumět potřebám mazlíčků a pečovat o ně chytře.

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu