Akinu

Akinu VITALITY Silymarin-Lecitin doplněk stravy pro psy 50 g

Váš parťák už zažil lepší dny… je zesláblý, má sníženou imunitu, trápí ho oslabená játra. Jak mu jen pomoci? Máme pro vá… Více informací

Doprava zdarma

Doprava od 899 Kč je zdarma !

 
312 Kč bez DPH
Přidat do porovnávače (0)
359
s DPH
Popis

Váš parťák už zažil lepší dny… je zesláblý, má sníženou imunitu, trápí ho oslabená játra. Jak mu jen pomoci? Máme pro vás odpověď - Silymarin-Lecitin! Regeneruje jaterní buňky, zvyšuje imunitu, detoxikuje organismus a zmírňuje negativní vliv léčiv.

Akinu VITALITY Silymarin-Lecitin doplněk stravy pro psy 50 g: Regeneruje jaterní buňky a pomáhá při jaterních onemocněních

Silymarin má na organismus savců významné antioxidační, protizánětlivé a imunomodulační (zvyšující rozsah imunity) účinky. Účinně napomáhá při prevenci peroxidace lipidů, zabraňuje destrukci buněčných membrán. Zrychluje biosyntézu proteinů a regeneraci jaterních buněk. Ve vodě má však omezenou rozpustnost a samostatný tak má malou biologickou dostupnost, což znamená, že pro dosažení přiměřeného účinku se musí podávat větší dávky. Bylo ale zjištěno, že kombinace s Lecitinem desetinásobně zvyšuje biologickou dostupnost Silibininu v organismu.

Co je Silymarin?
Silymarin je extrakt ze semene Ostropestřce mariánského, a jeho hlavní účinnou složkou je Silibinin. Dále obsahuje účinné látky Isosilibinin, Silikristin a Silydianin. Soubor těchto látek - Silymarin, vykazuje u savců vysoký ochranný účinek ve vztahu k jaterním buňkám a jejich detoxikaci. V laboratorních podmínkách bylo také zjištěno, že Silibinin má silné protirakovinné účinky, konkrétně proti lidským nádorovým buňkám adenokarcinomu prostaty, nádorů prsu, ektocervixu ( tj. nádoru určité části děložního hrdla ) a konečně proti nádorovým buňkám plic.

Jak Silymarin-Lecitin pomáhá?

- prevence před ztučněním jater
- bakteriální onemocnění jater
- otravy z léků a rostlinných jedů
- zmírňuje následky chemoterapie
- snižuje vedlejší negativní vliv léčiv
- podpora trávení a peristaltiky střev
- detoxikace organismu
- celkové zvýšení imunity
- podporuje tvorbu žluči
- zvyšuje imunitu zesláblých jedinců po nemoci, podvýživě, týrání, aj.

Vhodné pro: psy

Dávkování:Složení: koncentrát Silymarinu - 80 %, Lecitin 20 %

Víte, že:
hlavní účinná látka Silymarinu - Silibinin vykazuje minimální toxicitu a je naopak využíván v léčbě různých otrav? Nedávné studie také prokázaly, že by mohl pomoci při kontrole hladiny glukózy pro pacienty s cukrovkou II. typu.

Příslušnost kategorií

VITALITY víkend
PSI / Vitamíny a doplňky stravy
Vlastnosti
  • Vlastnost Hodnota
  • Specifikace regenerace jater
Hodnocení

Buďte první, kdo může hodnotit!

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se
Blog

Poradíme Vám

Blog Zeptejte se na
FACEBOOKU
737 246 763
Odborné poradenství Po - Pá: 8:00 - 15:30

Naše výhody

lorem

Doprava zdarma

Od 899 Kč u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na Dny dopravy zdarma!

lorem

Jedinečné výrobky

Znáte značku AKINU z marketů a prodejen? Pouze na našem e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny. Tady jste u přímého dodavatele.

lorem

Věrnostní program

Odměňujeme naše zákazníky – akiňáky. Registrujte se u nás, krmte s AKINU a sbírejte body. Za body pak čerpáte slevy a výhody věrného zákazníka.

lorem

29 let zkušeností

Přinášíme vám jen to, co sami prověříme a otestujeme. Historie značky a naši vlastní miláčci nám dovolují rozumět potřebám mazlíčků a pečovat o ně chytře.

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu