Akinu

Akinu VITALITY Žraločí chrupavka doplněk stravy pro psy 100 g

Psí senioři i psí miminka potřebují ve své stravě něco navíc. Něco, co podpoří zdravý vývoj a vitalitu jejich kloubů. Za… Více informací

Doprava zdarma

Doprava od 899 Kč je zdarma !

 
460 Kč bez DPH
Přidat do porovnávače (0)
529
s DPH
Popis

Psí senioři i psí miminka potřebují ve své stravě něco navíc. Něco, co podpoří zdravý vývoj a vitalitu jejich kloubů. Zajistěte zdraví kloubů, šlach, kostí i zubů svého parťáka a zahrňte do jeho jídelníčku žraločí chrupavku! Podporuje vývoj chrupavek u štěňat a mladých psů a u těch starších zase přispívá k udržení vitality a pohyblivosti.

Akinu VITALITY Žraločí chrupavka doplněk stravy pro psy 100 g: Zmírňuje záněty a regeneruje klouby, šlachy, kosti a zuby

Žraločí chrupavka je vynikajícím doplňkem stravy u štěňat a mladých psů pro podporu vývoje chrupavek kloubů. U dospělých a starých psů přispívá k udržení kvality kloubů a šlach, kostí a zubů. Podporuje funkci nervových přenosů, činnost svalů. Zlepšuje srážlivost krve a celkový metabolismus organismu. Tato Žraločí chrupavka je v potravinářské kvalitě.

Jak žraločí chrupavka pomáhá?

- Žraločí chrupavka je pro organismus savců lépe využitelná než syntetické kloubní přípravky.
- Obsahuje v přirozené formě látky důležité pro tvorbu a obnovu kloubní chrupavky - chondroitin sulfát, mucopolysacharidy, soli vápníku a enzymy.
- Obsah vápníku a fosforu se ve žraločí chrupavce nachází v ideálním poměru 2 :1 a je také vázán v organické formě, čímž je opět výrazně více využitelný pro organismus, než přírodní minerály v anorganické podobě.
- Obsahuje i skupinu mukopolysacharydů, které mají protizánětlivý účinek, a tak pomáhá zmírňovat zánět a zpomalovat degradaci tkáně v chrupavkách u všech druhů kloubů v těle.
- Přidaný vitamín C je naprosto nezbytnou součástí při biosyntéze kolagenu a následné tvorbě specifických kolagenních vláken nutných ke stavbě chrupavek i kostí. Takže jeho přítomnost zvyšuje ještě více účinnost žraločí chrupavky.

Vhodné pro: psy

Dávkování: Jako přírodní produkt je možné žraločí chrupavku užívat dlouhodobě, na rozdíl od synteticky vyráběných chondroprotektiv a léků. Bylo prokázáno, že žraločí chrupavka není toxická ani při podávání ve vysokých dávkách.

Doplněk stravy vždy zamíchejte do vlhké masové směsi, do konzervy, k přílohám nebo do granulí.Čajová lžička = 2 g

Složení: glukosamin sulfát - 7 %, Chondroitin sulfát - 12 %, Glykosaminoglycan - 18 %. Ca - 14 %. P - 8 %, Voda 4 %

Víte, že:
současné studie prokázaly, že pokusná zvířata infikována rakovinou, která dostávala vyšší dávky výtažku z chrupavky žraloka žila déle, nebo v nich nádor dokonce ustoupil?

Příslušnost kategorií

VITALITY víkend
PSI / Vitamíny a doplňky stravy
Vlastnosti
  • Vlastnost Hodnota
  • Specifikace klouby, zánět, regererace
Hodnocení

Buďte první, kdo může hodnotit!

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se
Blog Kdo kupuje
Meggy
Dixie

Poradíme Vám

Blog Zeptejte se na
FACEBOOKU
737 246 763
Odborné poradenství Po - Pá: 8:00 - 15:30

Naše výhody

lorem

Doprava zdarma

Od 899 Kč u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na Dny dopravy zdarma!

lorem

Jedinečné výrobky

Znáte značku AKINU z marketů a prodejen? Pouze na našem e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny. Tady jste u přímého dodavatele.

lorem

Věrnostní program

Odměňujeme naše zákazníky – akiňáky. Registrujte se u nás, krmte s AKINU a sbírejte body. Za body pak čerpáte slevy a výhody věrného zákazníka.

lorem

29 let zkušeností

Přinášíme vám jen to, co sami prověříme a otestujeme. Historie značky a naši vlastní miláčci nám dovolují rozumět potřebám mazlíčků a pečovat o ně chytře.

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu