Granule pro kočky Akinu VITALITY

V našem sortimentu naleznete granule pro kočky všech oblíbených značek jako je například Akinu VITALITY, Brit, Acana a Calibra. Při výběru krmiva nezapomeňte vždy zohlednit věk a zdravotní stav Vaší kočičky.

Jaké jsou vhodné granule pro kočky?

Jak vybrat granule pro kočky řeší spousta majitelů těchto báječných mazlíčků hlavně proto, že jsou to od přírody mlsná stvoření.
Suché krmivo pro kočky – to je jedna z možností, jak krmit vaši kočičku. Výhodou je, že krmivo nemusíte nijak předem upravovat a je tedy ihned připravené k servírování. Navíc granule pečují o chrup vaší kočičky a posilují čelistní svaly. Jak ale poznat kvalitní granule pro kočky?
Co mají/nemají granule obsahovat?

Velmi důležité je vědět, co krmivo obsahuje. Vždy se tedy dívejte na složení.

Vysoký obsah živočišných bílkovin – ideální jsou granule s vysokým podílem masa, pro kočky by měl být obsah ideálně 30-40 %.

Bez obilovin (GRAIN FREE) – hledejte krmivo bez obilovin, ty totiž kočku na dlouho nezasytí a způsobují mnohdy alergii a další zdravotní potíže.
Abychom drželi krok s dobou a trendem, rozhodli jsme se, že na trh doneseme vlastní superprémiové krmivo Akinu VITALITY.
Krmivo je také důležité vybírat podle věkové kategorie. Složení je totiž svou recepturou uzpůsobeno pro určitý věk kočky, které se v průběhu let mění požadavky na stravu.

Koťátka - pro správný vývoj potřebují do začátku větší množství vitaminů a tuků. Granulky jsou pro ně drobnější a tím se jim snadněji koušou.

Dospělá kočka – receptury obsahují vyvážený poměr surovin, uzpůsobené jejich věku a potřebám a obsahují další spousty benefitů například ve formě bylinek.

Kočičí senioři – granule jsou drobnější případně měkčí pro snadné kousání a mají vyšší obsah potřebných vitaminů, minerálů.

Hledáte granule pro domácí kočku, která často trpí nedostatkem pohybu a má tedy větší sklony k nadváze? Pro ty je vhodné odlehčené krmivo či stačí lehce snížit denní dávku u klasického krmiva. Taková kočka má jiné požadavky na krmivo než venkovní kočka, která má pohybu víc než dost a potřebuje získat z krmiva dostatek energie. Speciální receptury jsou jiné i pro vykastrované kočky, které pak potřebují granule s nižší energetickou hodnotou.

Nezapomínejte vždy dbát na to, aby měla kočka dostatek čerstvé vody, jelikož při krmení suchou stravou potřebuje větší množství tekutin.

Nejprodávanější

3 položek celkem
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Od 899 Kč a do 30 kg hmotnosti objednávky u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na dny dopravy zdarma!
Jedinečné výrobky
Jedinečné výrobky
Znáte značku AKINU z marketů? Pouze na našem e-shopu najdete všechny naše výrobky za skvělé ceny.
Věrnostní program
Věrnostní program
Zaregistrujte se, sbírejte body a proměňte je ve slevu při každém nákupu. 
30 let zkušeností
30 let zkušeností
Přinášíme vám jen to, co sami prověříme a otestujeme. Rozumíme potřebám mazlíčků.