Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
🍪 Aby se u nás vašemu mazlíčkovi líbilo.
Cookies napomáhají tomu, abyste si Akinu maximálně užili a zobrazovali se vám a vašemu chlupáčovi jen nabídky, které pro vás dávají smysl.
Více informací
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Oslavte s námi Mezinárodní den zvířat! 📦Doprava do PPL výdejních míst a boxů ZDARMA. Vybírejte
pro pejska
nebo
pro kočku
.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 770 132 917
poradna@akinu.com
Oblíbené produkty
CZ
SK
Měna
CZK
CZK
EUR
Jazyk
Čeština
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Psi
Pamlsky
Sušené maso
,
Dentální
,
Tréninkové
,
Žvýkací
,
Sušené přírodní
,
Sušenky a piškoty
,
Poloměkké
,
Salámky
,
Funkční
Krmivo
Granule
,
Konzervy
,
Salámy
,
Kapsičky
,
Paštiky
,
Vařená strava
Výhodná balení
Pelíšky, matrace a podložky
Pelechy
,
Matrace
,
Podložky
,
Deky
,
Kukaně a boudičky
Hračky
Míčky
,
Interaktivní hračky
,
Hračky do vody
,
Přetahovadla
,
Pískací hračky
,
Kousací hračky
,
Frisbee
,
Plyšové hračky
Pro štěňata
Granule pro štěňata
,
Konzervy pro štěňata
,
Kapsičky pro štěňata
,
Pamlsky pro štěňata
,
Misky pro štěňata
,
Vodítka pro štěňata
,
Obojky pro štěňata
,
Hračky pro štěňata
,
Pelíšky pro štěňata
Vodítka a obojky
Vodítka
,
Obojky
Vitamíny a doplňky stravy
Výcvik
Výcvikové hračky
,
Výcvikové pamlsky
,
Pamlskovník
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Oblečky
Hygiena a kosmetika
Cestování
Tašky
,
Cestovní misky a lahve
,
Výbava pro cestování
,
Přepravky
Antiparazitika
Dárkové balíčky
Kočky
Krmivo
Konzervy
,
Paštiky
Stelivo
Pamlsky
Sušené maso
,
Poloměkké
,
Sušenky
,
Sušené přírodní
Výhodná balení
Hygiena a kosmetika
Kukaně a pelíšky
Kukaně
,
Pelíšky
Škrabadla
Hračky
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Toalety
Cestování
Pro koťata
Kapsičky pro koťata
,
Konzervy pro koťata
,
Pamlsky pro koťata
,
Škrabadla pro koťata
,
Misky pro koťata
,
Toalety pro koťata
,
Steliva pro koťata
,
Hračky pro koťata
Dárkové balíčky
Hlodavci
Krmivo
Pamlsky
Podestýlky
Klece
Vybavení klecí
Ostatní vybavení
Přepravky
Ptáci
Krmivo
Pamlsky
Vitamíny a minerály
Vybavení klecí
Novinky
Akinu klub
Akinu klub - produkty za body
Merch pro AKIŇÁKY
Výhodná balení
Další
Aqua-tera
Akce
Zachraň a ušetři
CZK /
CZK
EUR
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Více
Domů
/
Kočky
Chovatelské potřeby pro kočky
, Strana 6
Krmivo
Stelivo
Pamlsky
Výhodná balení
Hygiena a kosmetika
Kukaně a pelíšky
Škrabadla
Hračky
Misky a fontány
Toalety
Cestování
Pro koťata
Dárkové balíčky
Nejprodávanější
Akinu VITALITY Tuňák konzerva pro kočky 70 g
Skladem
(>5 ks)
263018
34 Kč
(30,36 Kč bez DPH)
Akinu VITALITY Kuřecí jemně krájené konzerva pro kočky 400 g
Skladem
(>5 ks)
263001
84 Kč
(75 Kč bez DPH)
Akinu VITALITY Kuřecí & losos konzerva pro kočky 70 g
Skladem
(>5 ks)
263020
34 Kč
(30,36 Kč bez DPH)
Akinu SUPRIMO Losos s treskou mini proužky pamlsek pro kočky 50 g
Skladem
(>5 ks)
282029
50 Kč
(44,64 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
233
položek celkem
Výpis produktů
Akce Klub
HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
238,84 Kč bez DPH
289 Kč
Měrná cena:
40,14 Kč / 1 l
Do košíku
290013
Akce Klub
HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 16 l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
495,04 Kč bez DPH
599 Kč
Měrná cena:
37,44 Kč / 1 l
Detail
290014
sleva 20 %
s kódem: HALL20W
Akinu VÁNOCE Plyšový kapr s pírky hračka pro kočky zelená 15 cm
Skladem
(>5 ks)
57,85 Kč bez DPH
70 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 1 ks
Do košíku
292055
sleva 20 %
s kódem: HALL20W
Akinu Vánoční škádlítko hračka pro kočky
Skladem
(>5 ks)
82,56 Kč bez DPH
99,90 Kč
Do košíku
292060
Akinu BITES & FUN Kuřecí kousky pamlsek pro kočky 60 g
Skladem
(>5 ks)
26,79 Kč bez DPH
30 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 1 kg
Do košíku
282019
Akinu BITES & FUN Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 60 g
Skladem
(>5 ks)
26,79 Kč bez DPH
30 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 1 kg
Do košíku
282018
Akinu BITES & FUN Kachní stripsy pamlsek pro kočky 60 g
Skladem
(>5 ks)
26,79 Kč bez DPH
30 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 1 kg
Do košíku
282017
sleva 20 %
s kódem: HALL20W
Akinu ČESKÝ LES Houbička se šantou kočičí hračka pro kočky 13 x 5 cm
Skladem
(>5 ks)
45,45 Kč bez DPH
55 Kč
Do košíku
292049
Více variant
Akinu ČESKÝ LES Plyšový donut pelech pro psy tm. šedý XS 45 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
757,02 Kč bez DPH
916 Kč
Detail
603077
sleva 20 %
s kódem: HALL20W
Akinu ČESKÝ LES Míček sisal s pírky hračka pro kočky oranžový XS 2 ks
Skladem
(>5 ks)
62,81 Kč bez DPH
76 Kč
Detail
292030
Akinu Fontána H2O pro kočky a malé psy USB 5 V bez adaptéru 2 l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
684,30 Kč bez DPH
828 Kč
Do košíku
700204
sleva 20 %
s kódem: HALL20W
Akinu Hračka pro kočky interaktivní
Skladem
(>5 ks)
786,78 Kč bez DPH
952 Kč
Do košíku
292016
sleva 20 %
s kódem: HALL20W
Akinu VÁNOCE Vánoční polštářky se šantou kočičí hračka pro kočky 2 ks MIX
Skladem
(>5 ks)
66,12 Kč bez DPH
80 Kč
Do košíku
292026
Akinu Nerezová miska 2 ve stojánku 450 ml
Momentálně nedostupné
102,48 Kč bez DPH
124 Kč
Detail
43083
Akinu Nerezové misky ve stojanu 2 x 225 ml
Skladem
(>5 ks)
79,34 Kč bez DPH
96 Kč
Do košíku
430337
Výprodej
1 287 Kč
–23 %
Trixie Automatické krmítko TX5, 5x240ml/ 33x5x36cm, bílá/šedá
Skladem
(1 ks)
818,18 Kč bez DPH
990 Kč
Do košíku
137041
Výprodej
981 Kč
–38 %
Ferplast HOME MAGIX krytá toaleta pro kočky
Momentálně nedostupné
495,87 Kč bez DPH
600 Kč
Detail
43188
Akinu Pelech nylon & fleece kulatý s tlapkou pro psy béžový S 45 x 40 cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
255,37 Kč bez DPH
309 Kč
Detail
308749
sleva 20 %
s kódem: HALL20W
Akinu Myšky sisal hračka pro kočky 2 ks
Skladem
(>5 ks)
57,85 Kč bez DPH
70 Kč
Do košíku
450224
Akinu Nerez miska pro psa oblá 250 ml
Skladem
(>5 ks)
37,19 Kč bez DPH
45 Kč
Do košíku
43076
Akinu DELUXE Nerez miska černá 200 ml
Momentálně nedostupné
48,76 Kč bez DPH
59 Kč
Detail
430350
Akinu Nůžky na drápky pro malé psy, kočky a drobná zvířata
Skladem
(>5 ks)
79,34 Kč bez DPH
96 Kč
Do košíku
440767
Akinu Háčky na klíšťata 2 ks
Skladem
(>5 ks)
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Do košíku
440766
Akinu Oboustranný hřeben pro dlouhosrsté psy a kočky
Skladem
(>5 ks)
57,85 Kč bez DPH
70 Kč
Do košíku
440762
Akinu Rozčesávací kartáč pro dlouhosrsté psy a kočky
Skladem
(>5 ks)
75,21 Kč bez DPH
91 Kč
Do košíku
440761
Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté malé psy a kočky
Skladem
(>5 ks)
82,64 Kč bez DPH
100 Kč
Do košíku
440758
Akinu Šampon jemný pro kočky 250 ml
Momentálně nedostupné
98,35 Kč bez DPH
119 Kč
Měrná cena:
476 Kč / 1 l
Detail
210060
AKINU BIBI Škrabadlo pro kočky hnědá & béžová 30 x 30 x 60 cm
Skladem
(>5 ks)
646,28 Kč bez DPH
782 Kč
Do košíku
307055
Akinu AIDA Škrabadlo pro kočky hnědá & béžová 35 x 35 x 44 cm
Skladem
(>5 ks)
392,56 Kč bez DPH
475 Kč
Do košíku
307054
Akinu NATURAL Škrabadlo s míčky a mořskou trávou pro kočky 36 x 36 x 49
Skladem
(2 ks)
517,36 Kč bez DPH
626 Kč
Do košíku
307060
Akinu Kočka oblouk škrabadlo pro kočky 53 x 28 x 28 cm
Skladem
(>5 ks)
593,39 Kč bez DPH
718 Kč
Do košíku
307059
Akinu DODO Toaleta pro kočky
Skladem
(>5 ks)
170,25 Kč bez DPH
206 Kč
Do košíku
43183
Akinu VITALITY Hovězí jemně krájená svalovina konzerva pro kočky 400 g
Skladem
(>5 ks)
75 Kč bez DPH
84 Kč
Měrná cena:
210 Kč / 1 kg
Do košíku
263000
FIRST CLASS Zvěřinová paštika pro kočky 100 g
Skladem
(>5 ks)
15,18 Kč bez DPH
17 Kč
Měrná cena:
170 Kč / 1 kg
Do košíku
20001
FIRST CLASS Losos paštika pro kočky 100 g
Momentálně nedostupné
15,18 Kč bez DPH
17 Kč
Měrná cena:
170 Kč / 1 kg
Detail
20006
FIRST CLASS Drůbeží paštika pro kočky 100 g
Skladem
(>5 ks)
15,18 Kč bez DPH
17 Kč
Měrná cena:
170 Kč / 1 kg
Do košíku
20007
Ovládací prvky výpisu
Načíst 17 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 6 z 7.
1
6
7
233
položek celkem
Nahoru
Akinu
klub
Sleva na vše až 23 % oproti běžné prodejní ceně, body za každý nákup a exkluzivní akce.
Důvěra
zákazníků
Heureka 100 % spokojenost, vše skladem, odesíláme obratem. Když objednáš dnes, zítra to jede.
Pamlskový
expert
36 milionů balíčků MASÍČEK za 5 let. Pamlsky pro mazlíčky nejsou náš doplněk — jsou naše doména.
33 let
důvěry
Víme, že to není "jen mazlíček". Je to člen rodiny. Proto se k nám vrací více než 80 000 rodin, které chtějí pro své chlupáče to nejlepší.