Akinu vrhač s míčkem pro psy velký

Kód: 450398
Mašlička
Značka: Akinu
146 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Vrhač pro psy o celkové délce 65cm. Skvělá pomůcka pro venkovní cvičení Vaše miláčky. Psi milují míčky a nejvíce, pokud jim je aportujete. Vrhač je skvělý pomocník pro aport. Nemusíte brát do rukou oslintané míče a nemusíte se pro ně shýbat až k zemi. Navíc díky "prodloužené ruce" dohodíte míč...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vrhač pro psy o celkové délce 65cm.
Skvělá pomůcka pro venkovní cvičení Vaše miláčky. Psi milují míčky a nejvíce, pokud jim je aportujete. Vrhač je skvělý pomocník pro aport. Nemusíte brát do rukou oslintané míče a nemusíte se pro ně shýbat až k zemi.
Navíc díky "prodloužené ruce" dohodíte míč dál.

Součástí vrhače je velmi kvalitní tenisový míč, který svou kvalitou odpovídá požadavkům pro sport.

Vybírejte z barevných variant!
Návod k použití: Najděte si velký, otevřený venkovní prostor bez lidí, zvířat a budov. Upevněte míč do plastového košíčku vrhače, pevně uchopte rukojeť a napřáhněte ruku za své rameno. Rychlým pohybem ve tvaru oblouku mávněte směrem dopředu. Celý pohyb dokončete. Když bude švih dostatečně rychlý, míč se uvolní z košíčku. Zkuste hod vícekrát, abyste si ozkoušeli směr a vlastnosti hodu. Názorný postup hodu viz obrázek na obale.
Upozornění: Před použitím si přečtěte návod. Vysoká rychlost vrženého míčku může způsobit zranění. Nesměřujte hod přímo na osoby nebo zvířata. Není určeno pro použití v interiéru. Buďte opatrní -míč může letět v nečekaném směru. Manipulace dítětem dovolená pouze v dohledu dospělé osoby. Dbejte na to, aby Váš pes nespolkl žádnou část z hračky.
Materiál: plast, guma, plsť

Doplňkové parametry

Kategorie: Míčky pro psy
Stáří psa: štěně, dospělý, senior
Velikost psa: malý, střední, velký
Barva: vícebarevná
Materiál produktu: guma, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: