Akinu

Akinu Odpočívadlo HAIRY JACK M 73cm

Náš tip

Koukáte se dnes a denně na rozdrápanou sedačku, potrhané záclony i koberec a bojíte se podívat do další místnosti, co ta… Více informací

Doprava zdarma

Doprava od 899 Kč je zdarma !

 
660 Kč bez DPH
Přidat do porovnávače (0)
799
s DPH
Popis

Koukáte se dnes a denně na rozdrápanou sedačku, potrhané záclony i koberec a bojíte se podívat do další místnosti, co ta vaše kočička zase vyvedla. Pořídili byste jí škrabadlo, ale potřebujete takové, které opravdu něco vydrží? Odpočívadlo HAIRY je z kvalitního sisalu. Je akorát tak vysoké, takže si na něm vaše zvědavá kočička nejen obrousí své drápky, ale bude mít také úžasný přehled o tom, co se kde šustne. Vy tak budete mít krásný moderní doplněk do bytu a nezničený nábytek.

Akinu Odpočívadlo HAIRY JACK M 73cm kočky milují protože má spoustu zajímavých zákoutí, krásně si obrousí své drápky a navíc mohou vše sledovat z vyvýšených pater.

Odpočívadla HAIRY jsou z velmi kvalitního sisalu. Jsou měkká, pohodlná a umožňují bezpečné škrábání drápků všech kočiček. Sisalu je použito opravdu velké množství a sloupy škrabadla jsou jím poctivě omotané. Sloupy jsou díky tomu pevné a zajišťují tak perfektní stabilitu i u vysokého škrabadla. Jednotlivá patra škrabadla jsou pokryta plyšem. Sisal je textilní vlákno, které se získává z listů agáve sisalové, odpočívadlo je tedy převážně z přírodního produktu. Toto odpočívadlo má spodní oblouk, který slouží jako schovka a dvě vyvýšené plochy, na které kočky rády šplhají, a dovádí nebo si hrají s aplikovanou kuličkou na provázku. Na těchto vyvýšených plochách také kočky rády podřimují nebo spí. Vybrat si mohou hned z několika pater.

Proč jsou středně velká škrabadla pro kočky tak prima?
- poctivě omotané sloupky kvalitním sisalem
- perfektně stabilní
- měkké a pohodlné
- několik pater pro hraní

Barva: šedobílá
Spodní čtverec: délka hrany 36cm
Střední patro: 36 x 24cm
Horní patro: 30,5 x 24,5cm
Výška oblouku: 21cm (průlezová výška 16,5cm)
Výška: 73cm
Materiál: sisal a plyš

Víte že? Sisal je přírodní a ceněný materiál, kterému se daří jen v tropickém a subtropickém pásmu? Cena produktů velmi úzce souvisí s kvalitou a množstvím sisalu.

Příslušnost kategorií

KOČKY / Škrabadla
Vlastnosti
  • Vlastnost Hodnota
  • Výška v cm 50-89cm
  • Barva šedá, černá
Hodnocení

Buďte první, kdo může hodnotit!

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se
Blog Kdo kupuje
Pohanka z Otvovické skály (Poppy)
Lily

Poradíme Vám

Blog Zeptejte se na
FACEBOOKU
737 246 763
Odborné poradenství Po - Pá: 8:00 - 15:30

Naše výhody

lorem

Doprava zdarma

Od 899 Kč u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na Dny dopravy zdarma!

lorem

Jedinečné výrobky

Znáte značku AKINU z marketů a prodejen? Pouze na našem e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny. Tady jste u přímého dodavatele.

lorem

Věrnostní program

Odměňujeme naše zákazníky – akiňáky. Registrujte se u nás, krmte s AKINU a sbírejte body. Za body pak čerpáte slevy a výhody věrného zákazníka.

lorem

29 let zkušeností

Přinášíme vám jen to, co sami prověříme a otestujeme. Historie značky a naši vlastní miláčci nám dovolují rozumět potřebám mazlíčků a pečovat o ně chytře.

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu