Akinu

O nás

AKINU CZ je e-shop pro všechny chovatele a majitele domácích mazlíků. Nakupujte otestované produkty pod značkou AKINU snadno a rychle. Produkty pro vás pečlivě vybíráme, vy se tak díky ušetřenému času při nakupování můžete věnovat radostem a novým zážitkům se svým parťákem.

 

Jsme tu pro vás již téměř 30 let

Na začátku byla velká láska ke zvířatům a touha rozumět jejich potřebám. V názvu naší společnosti se odráží příběh skutečného pejska, který s námi byl krásných 12 let a naučil nás, že kvalitní péče o něj se odrazí v jeho pevném zdraví a vitalitě, a naši lásku oplatí tou svou. Agi (Akita inu) tak obohatil naše životy o báječné okamžiky, které zůstanou navždy naší součástí.

Náš cíl:

Nabídnout zákazníkovi kvalitní zboží za příjemné ceny. Důraz klademe na pomoc při výběru chovatelských produktů. Nebojte se nás proto zeptat, rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější produkt právě pro vás! Víme, že čím více času při nákupu ušetříte, tím více času budete moci věnovat svému parťákovi.

 

Co nabízíme:

Ucelenou nabídku celého sortimentu krmiv a chovatelských potřeb postavenou na stabilní spolupráci s výrobci z celého světa.  Výrobky pod značkou AKINU® jsou pečlivě vybírány jak z pohledu kvality, tak i ceny. Našich zákazníků si vážíme a za jejich věrnost je pravidelně odměňujeme. Jedním z mnoha bonusů je například věrnostní program.

 

Ocenění:

       

 

Napsali o nás:

JO MAGAZÍN

Zavedení automatické expedice

Propagace superprémiového krmiva Akinu VITALITY běží od začátku srpna až do konce roku

 

Jsme tu pro vás:

Nevíte si rady při výběru produktu? Hledáte něco pro svého parťáka, ale nevíte přesně co? Nebojte se na nás obrátit na našem live chatu, nebo e-mailem. V kontaktech si vyberete kolegu, který se vám bude rád věnovat.

 

 

 

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu