Akinu

O nás

Na začátku byla velká láska ke zvířatům a touha rozumět jejich potřebám. V názvu naší společnosti se odráží příběh skutečného pejska, který s námi byl krásných 12 let a naučil nás, že kvalitní péče o něj se odrazí v jeho pevném zdraví a vitalitě, a naši lásku oplatí tou svou. Agi (Akita inu) obohatil tak naše životy o báječné okamžiky, které zůstanou navždy naší součástí.

Náš cíl:

Nabídnout zákazníkovi kvalitní zboží za příjemné ceny. Důraz klademe na pomoc při výběru chovatelských produktů. Nebojte se nás proto zeptat, rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější produkt právě pro vás! Víme, že čím více času při nákupu ušetříte, tím více času budete moci věnovat svému parťákovi.

Co nabízíme:

Ucelenou nabídku celého sortimentu krmiv a chovatelských potřeb postavenou na stabilní spolupráci s výrobci z celého světa.  Výrobky pod značkou AKINU® jsou pečlivě vybírány jak z pohledu kvality, tak i ceny.

Ocenění:

Napsali o nás:

JO MAGAZÍN

Novinky:

AKINU VITALITY - Novinka pro rok 2020
Holistické superprémiové krmivo, které kvalitou surovin a vyvážeností receptur splňuje nároky na zdravý a dlouhý život našich miláčků všech velikostí a plemen. Holistický přístup je životní styl a směr, jak žít plnohodnotně a radostně. Kvalitu surovin i superprémiovost složení sami prověřujeme a dokonce i ochutnáváme :-).

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu