Akinu

NOVINKA - polštářky Pillows pro hlodavce

Představujeme vám jedinečné pamlsky pro hlodavce a další malé parťáky, které získaly cenu Volby spotřebitelů jako NOVINKA ROKU 2021. Jedná se o kvalitní český výrobek podporující zdraví mazlíčků. Polštářky Pillows obsahují vitaminy A, C, E, ovesnou mouku a další zdraví prospěšné benefity v podobě bylinek, ovoce a moučných červů.
17. 8. 2021
Akinu
Šedé morče s pamlsky Akinu Pillows, pamlsky jsou vysypané i v balení s mrkví, jablkem a pampeliškou.

Ve 2 variantách pro křečky a myši

  • s moučným červem
  • se sýrem

Ve 3 variantách pro králíky a morčata

  • s bylinkami
  • s jablkem
  • s mrkví

Akinu Pillows polštářky s moučným červem

Moučný červ má vyvážený podíl proteinů a tuků. Je zdrojem probiotické vlákniny, stopových prvků a vitaminů. Obsahuje přirozeně vyskytující se taurin, který je nezbytný pro zdraví zvířete. Polštářky jsou díky moučnému červu hypoalergenní. Tyto lahodné pamlsky obsahují také lysin a methionin, které společně přispívají k lepšímu vstřebávání vápníku a podporují správnou tvorbu bílkovin.

Akinu Pillows polštářky se sýrem

Pamlsky v sobě mají látky lysin a methionin, které přispívají k lepšímu vstřebávání vápníku a podporují správnou tvorbu bílkovin. Vašemu mazlíčkovi budou díky sýru lákavě vonět a jen těžko jim odolá. 

Akinu Pillows polštářky s bylinkami

Tyto křupavé pamlsky se po otevření krásně rozvoní díky pampelišce. Pampeliška harmonizuje trávicí trakt mazlíčka, napomáhá odstraňovat toxiny v močových cestách a ledvinách a podporuje správnou funkci jater.

Akinu Pillows polštářky s jablkem

Voňavé jablíčko je plné vitaminů A a C, minerálů a antioxidantů. Osahuje velké množství vlákniny, která prospívá trávení vašeho mazlíčka.

Akinu Pillows polštářky s mrkví

Mrkev obsažená v těchto křupavých pamlscích je bohatá na přírodní antioxidanty, minerály a obsahuje snadno rozpustnou vlákninu. Mrkev také obsahuje velké množství beta karotenu pro zdravé oči.

Všechny uvedené pamlsky jsou vyrobené u nás v České republice, jedná se tedy o poctivý český výrobek. Pamlsky Pillows určené pro králíky se skvěle hodí na trénink králičího hopu, který tak můžete odměnit zdravou odměnou.

Chcete další pamlsky pro hlodavce? Napište nám.

 

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu