Akinu

Chovatelský program Akinu

Máte chovatelskou stanici? Pokud ano, tak právě pro vás jsme vymysleli chovatelský program, ve kterém můžete získat exkluzivní chovatelské ceny a zdarma startovací balíčky pro štěňata či koťata z celého vrhu. Tyto chovatelské balíčky obsahují chovatelskou výbavičku do začátku života v nových rodinách vašich mrňousků a superprémiové krmivo Akinu VITALITY.
26. 10. 2020
Akinu

Akinu VITALITY je holistické krmivo a všechny receptury jsou kompletně bez lepku. Kromě vysokého podílu masa a přílohy, osahuje krmivo také ovoce, vitaminy, bylinky a nezbytná prebiotika. Krmivo Akinu VITALITY svou kvalitou a vyvážeností receptur splňuje nároky na zdravý a dlouhý život našich mazlíčků. Pečlivě jsme vybírali z kvalitních surovin, ze kterých vzniklo kompletní superprémiové krmivo bez chemických konzervantů, pšenice, kukuřice a sóji.

Jak vše snadno získat?

Stačí se zapojit do chovatelského programu

  • Zaregistrovat se můžete zde
  • Do poznámky připište, že se chcete zapojit do chovatelského programu
  • Vyčkejte až vás vyzveme k doložení scanu dokladu chovatelské stanice
  • Následně vás budeme kontaktovat ohledně podmínek členství
  • Více informací o chovatelském programu naleznete zde


Chovatelský balíček

Vybavte svůj vrh k novým majitelům Akinu chovatelským balíčkem. V balíčku budou mít vaše miminka vše, co do začátku mohou potřebovat, - superprémiové krmivo Akinu VITALITY na prvních pár týdnů, roztomilou mističku, hračku a samozřejmě Akinu pamlsky. (Chovatelský balíček lze koupit také samostatně na našem e-shopu.)

Nabízíme 3 možné varianty

Akinu chovatelský balíček VITALITY pro štěňata velkých plemen + krmivo 1,5kg Akinu VITALITY puppy large chicken & greaves
Akinu chovatelský balíček VITALITY pro štěňata malých a středních plemen + krmivo 600g Akinu VITALITY puppy small/medium duck & fish
Akinu chovatelský balíček VITALITY pro koťata + 500g krmiva Akinu VITALITY cat kitten chicken & fish

Být akiňák se zkrátka vyplatí! 

 

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu