Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
🍪 Aby se u nás vašemu mazlíčkovi líbilo.
Cookies napomáhají tomu, abyste si Akinu maximálně užili a zobrazovali se vám a vašemu chlupáčovi jen nabídky, které pro vás dávají smysl.
Více informací
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Oslavte s námi Mezinárodní den zvířat! 📦Doprava do PPL výdejních míst a boxů ZDARMA. Vybírejte
pro pejska
nebo
pro kočku
.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 770 132 917
poradna@akinu.com
Oblíbené produkty
CZ
SK
Měna
CZK
CZK
EUR
Jazyk
Čeština
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Psi
Pamlsky
Sušené maso
,
Dentální
,
Tréninkové
,
Žvýkací
,
Sušené přírodní
,
Sušenky a piškoty
,
Poloměkké
,
Salámky
,
Funkční
Krmivo
Granule
,
Konzervy
,
Salámy
,
Kapsičky
,
Paštiky
,
Vařená strava
Výhodná balení
Pelíšky, matrace a podložky
Pelechy
,
Matrace
,
Podložky
,
Deky
,
Kukaně a boudičky
Hračky
Míčky
,
Interaktivní hračky
,
Hračky do vody
,
Přetahovadla
,
Pískací hračky
,
Kousací hračky
,
Frisbee
,
Plyšové hračky
Pro štěňata
Granule pro štěňata
,
Konzervy pro štěňata
,
Kapsičky pro štěňata
,
Pamlsky pro štěňata
,
Misky pro štěňata
,
Vodítka pro štěňata
,
Obojky pro štěňata
,
Hračky pro štěňata
,
Pelíšky pro štěňata
Vodítka a obojky
Vodítka
,
Obojky
Vitamíny a doplňky stravy
Výcvik
Výcvikové hračky
,
Výcvikové pamlsky
,
Pamlskovník
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Oblečky
Hygiena a kosmetika
Cestování
Tašky
,
Cestovní misky a lahve
,
Výbava pro cestování
,
Přepravky
Antiparazitika
Dárkové balíčky
Kočky
Krmivo
Konzervy
,
Paštiky
Stelivo
Pamlsky
Sušené maso
,
Poloměkké
,
Sušenky
,
Sušené přírodní
Výhodná balení
Hygiena a kosmetika
Kukaně a pelíšky
Kukaně
,
Pelíšky
Škrabadla
Hračky
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Toalety
Cestování
Pro koťata
Kapsičky pro koťata
,
Konzervy pro koťata
,
Pamlsky pro koťata
,
Škrabadla pro koťata
,
Misky pro koťata
,
Toalety pro koťata
,
Steliva pro koťata
,
Hračky pro koťata
Dárkové balíčky
Hlodavci
Krmivo
Pamlsky
Podestýlky
Klece
Vybavení klecí
Ostatní vybavení
Přepravky
Ptáci
Krmivo
Pamlsky
Vitamíny a minerály
Vybavení klecí
Novinky
Akinu klub
Akinu klub - produkty za body
Merch pro AKIŇÁKY
Výhodná balení
Další
Aqua-tera
Akce
Zachraň a ušetři
CZK /
CZK
EUR
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Více
Domů
/
Kočky
Chovatelské potřeby pro kočky
, Strana 4
Krmivo
Stelivo
Pamlsky
Výhodná balení
Hygiena a kosmetika
Kukaně a pelíšky
Škrabadla
Hračky
Misky a fontány
Toalety
Cestování
Pro koťata
Dárkové balíčky
Nejprodávanější
Akinu VITALITY Tuňák konzerva pro kočky 70 g
Skladem
(>5 ks)
263018
34 Kč
(30,36 Kč bez DPH)
Akinu VITALITY Kuřecí jemně krájené konzerva pro kočky 400 g
Skladem
(>5 ks)
263001
84 Kč
(75 Kč bez DPH)
Akinu VITALITY Kuřecí & losos konzerva pro kočky 70 g
Skladem
(>5 ks)
263020
34 Kč
(30,36 Kč bez DPH)
Akinu SUPRIMO Losos s treskou mini proužky pamlsek pro kočky 50 g
Skladem
(>5 ks)
282029
50 Kč
(44,64 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
233
položek celkem
Výpis produktů
Novinka
Akinu chovatelský balíček pro koťata
Skladem
(4 ks)
429,75 Kč bez DPH
520 Kč
Měrná cena:
520 Kč / 1 ks
Do košíku
295044
Výhodné balení
Akinu SUPRIMO SELECTION MIX pamlsky pro kočky 3 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
132,14 Kč bez DPH
148 Kč
Měrná cena:
49,33 Kč / 1 ks
Do košíku
23487
Výhodné balení
Akinu SUPRIMO MIX pamlsky pro kočky 3 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
120,54 Kč bez DPH
135 Kč
Měrná cena:
45 Kč / 1 ks
Do košíku
23484
Akinu MASÍČKA PREMIUM Losos s treskou mini proužky pamlsek pro kočky 50 g
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
920 Kč / 1 kg
Do košíku
282056
Akinu MASÍČKA PREMIUM Kachní plátky pro kočky mramorované 50 g
Momentálně nedostupné
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
920 Kč / 1 kg
Detail
282055
Akinu SUPRIMO SELECTION Heart & Eyes pamlsek pro kočky 50 g
Skladem
(>5 ks)
49,11 Kč bez DPH
55 Kč
Měrná cena:
1 100 Kč / 1 kg
Do košíku
282046
Akinu SUPRIMO SELECTION Hair & Skin pamlsek pro kočky 50 g
Skladem
(>5 ks)
49,11 Kč bez DPH
55 Kč
Měrná cena:
1 100 Kč / 1 kg
Do košíku
282045
Akinu SUPRIMO SELECTION Hairball Control pamlsek pro kočky 50 g
Skladem
(>5 ks)
49,11 Kč bez DPH
55 Kč
Měrná cena:
1 100 Kč / 1 kg
Do košíku
282043
Akinu SUPRIMO SELECTION Vepř. krájená svalovina se zvěřinou pro kočky 200 g
Skladem
(>5 ks)
62,50 Kč bez DPH
70 Kč
Měrná cena:
350 Kč / 1 kg
Do košíku
263039
Akinu SUPRIMO SELECTION Kuř. svalovina bez kosti konzerva pro kočky 200 g
Skladem
(>5 ks)
62,50 Kč bez DPH
70 Kč
Měrná cena:
350 Kč / 1 kg
Do košíku
263037
Akinu SUPRIMO Mleté s jehněčím konzerva pro kočky 200 g
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
230 Kč / 1 kg
Do košíku
263035
Akinu SUPRIMO Mleté s králičím konzerva pro kočky 200 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
230 Kč / 1 kg
Do košíku
263034
Akinu SUPRIMO Mleté s krůtím konzerva pro kočky 200 g
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
230 Kč / 1 kg
Do košíku
263033
Akinu SUPRIMO Mleté s hovězím konzerva pro kočky 200 g
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
230 Kč / 1 kg
Do košíku
263032
Akinu dárkový poukaz v hodnotě 250 Kč
Skladem
(>5 ks)
250 Kč bez DPH
250 Kč
Do košíku
700993
sleva 20 %
s kódem: HALL20W
HUGS by Akinu Míček hračka pro kočky fialová 5 cm
Momentálně nedostupné
49,59 Kč bez DPH
60 Kč
Měrná cena:
60 Kč / 1 ks
Detail
292054
Akinu MASÍČKA PREMIUM BOX Pamlsky pro kočky
Skladem
(>5 ks)
124,11 Kč bez DPH
139 Kč
Měrná cena:
139 Kč / 1 ks
Do košíku
295043
Akinu MASÍČKA PREMIUM Hairball Control pamlsek pro kočky 50 g
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
920 Kč / 1 kg
Do košíku
282039
Akinu MASÍČKA PREMIUM Heart & Eyes pamlsek pro kočky 50 g
Skladem
(>5 ks)
41,07 Kč bez DPH
46 Kč
Měrná cena:
920 Kč / 1 kg
Do košíku
282038
Akinu Rolovací batoh 46 x 27 x 12 cm
Skladem
(>5 ks)
742,98 Kč bez DPH
899 Kč
Do košíku
700966
Akinu dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč
Skladem
(>5 ks)
500 Kč bez DPH
500 Kč
Do košíku
700212
Akinu dárkový poukaz v hodnotě 1500 Kč
Skladem
(>5 ks)
1 500 Kč bez DPH
1 500 Kč
Do košíku
700214
Výhodné balení
Akce Klub
HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 2 x 16 l
Momentálně nedostupné
883,47 Kč bez DPH
1 069 Kč
Měrná cena:
534,50 Kč / 1 ks
Detail
22341
Výhodné balení
HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 4 x 7,2 l
Skladem
(>5 ks)
858,68 Kč bez DPH
1 039 Kč
Měrná cena:
259,75 Kč / 1 ks
Do košíku
22338
Výhodné balení
Akinu VITALITY Kuřecí & kachní maso konzerva pro kočky 24 x 70 g
Momentálně nedostupné
650,89 Kč bez DPH
729 Kč
Měrná cena:
30,38 Kč / 1 ks
Detail
22326
Výhodné balení
Akinu VITALITY Kuřecí & krevety konzerva pro kočky 24 x 70 g
Skladem
(>5 ks)
650,89 Kč bez DPH
729 Kč
Měrná cena:
30,38 Kč / 1 ks
Do košíku
22311
Výhodné balení
Akinu STICKIES Krůtí tyčinky pamlsek pro kočky 18 x 30 g
Skladem
(>5 ks)
530,36 Kč bez DPH
594 Kč
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Do košíku
22239
Výhodné balení
Akinu CRUNCHIES TRIO MIX - Křupinky pamlsek pro kočky 18 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
490,18 Kč bez DPH
549 Kč
Měrná cena:
30,50 Kč / 1 ks
Do košíku
22230
Výhodné balení
Akinu BITES & FUN Kuřecí kousky pamlsek pro kočky 20 x 60 g
Skladem
(>5 ks)
476,79 Kč bez DPH
534 Kč
Měrná cena:
26,70 Kč / 1 ks
Do košíku
22194
Výhodné balení
Akinu BITES & FUN Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 20 x 60 g
Skladem
(>5 ks)
476,79 Kč bez DPH
534 Kč
Měrná cena:
26,70 Kč / 1 ks
Do košíku
22191
Výhodné balení
Akinu BITES & FUN Kachní stripsy pamlsek pro kočky 20 x 60 g
Skladem
(>5 ks)
476,79 Kč bez DPH
534 Kč
Měrná cena:
26,70 Kč / 1 ks
Do košíku
22188
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Sušené rybičky pamlsek pro kočky 30 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
909,82 Kč bez DPH
1 019 Kč
Měrná cena:
33,97 Kč / 1 ks
Do košíku
22125
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Kuřecí řezanky pamlsek pro kočky 30 x 50 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
766,96 Kč bez DPH
859 Kč
Měrná cena:
28,63 Kč / 1 ks
Detail
22122
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Králičí nudličky pamlsek pro kočky 30 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
766,96 Kč bez DPH
859 Kč
Měrná cena:
28,63 Kč / 1 ks
Do košíku
22119
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Kachní nudličky pamlsek pro kočky 30 x 50 g
Momentálně nedostupné
766,96 Kč bez DPH
859 Kč
Měrná cena:
28,63 Kč / 1 ks
Detail
22116
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 30 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
766,96 Kč bez DPH
859 Kč
Měrná cena:
28,63 Kč / 1 ks
Do košíku
22113
Ovládací prvky výpisu
Načíst 36 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 7.
1
4
7
233
položek celkem
Nahoru
Akinu
klub
Sleva na vše až 23 % oproti běžné prodejní ceně, body za každý nákup a exkluzivní akce.
Důvěra
zákazníků
Heureka 100 % spokojenost, vše skladem, odesíláme obratem. Když objednáš dnes, zítra to jede.
Pamlskový
expert
36 milionů balíčků MASÍČEK za 5 let. Pamlsky pro mazlíčky nejsou náš doplněk — jsou naše doména.
33 let
důvěry
Víme, že to není "jen mazlíček". Je to člen rodiny. Proto se k nám vrací více než 80 000 rodin, které chtějí pro své chlupáče to nejlepší.