Bolfo 70cm obojek pro psy

Kód: 21121
342 Kč
Externí sklad (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Bolfo, hnědý antiparazitní obojek pro velké psy Doba působení proti - klíšťatům 10 týdnů, - blechám 5 měsíců, - léčba a prevence proti všenkám, vším. Nebyla stanovena bezpečnost přípravku pro použití během březosti....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bolfo, hnědý antiparazitní obojek pro velké psy


Doba působení proti
- klíšťatům 10 týdnů,
- blechám 5 měsíců,
- léčba a prevence proti všenkám, vším.

Nebyla stanovena bezpečnost přípravku pro použití během březosti. Přípravek může mít nežádoucí účinky na vodní organismy. Zvířatům s tímto obojkem by nemělo být dovoleno plavat ve vodních tocích.
Zvířata s obojkem by neměla přijít do kontaktu s batolaty a malými dětmi. Nedovolte malým dětem dotýkat se obojku, hrát si s ním, nebo ho vkládat do úst. Nedovolte zvířatům, která nosí tento obojek, spát s jejich majiteli, zejména dětmi.
Ve výjimečných případech se během nošení obojku mohou vyskytnout případy, kdy se sice klíšťata zakousnou, ale nesají krev a nejpozději do tří dnů odpadnou.
Při napadení blechami je často zamořeno i okolí zvířete (pelíšky, koberce, závěsy,..). Je proto doporučeno ošetřit vhodnými přípravky proti blechám i okolí zvířete. Toto opatření snižuje zamořenost okolí a prodlužuje ochranu proti novému napadení blechami.

Pro absenci dostupných informací by přípravek neměl být používán u štěňat do 3 měsíců. Nepoužívat v případě přecitlivělosti na účinné látky nebo na některou z pomocných látek.

Obojek je hnědé barvy.

Prosím vždy si přečtěte příbalovou informaci.
Splňujeme Nařízení EU 2019/6 o veterinárních léčivých přípravcích

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitní obojky pro psy
Velikost psa: střední, velký
Účinnost proti: blechám, klíšťatům, všenkám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: