Akinu

Akinu Odpočívadlo HAIRY JACK L 101cm

Doprava zdarma

Znáte to rozdrápaná sedačka, potrhané záclony i koberec a vy se bojíte podívat do další místnosti, co ta vaše kočička za… Více informací

Doprava zdarma

Doprava od 899 Kč je zdarma !

 
1074 Kč bez DPH
Přidat do porovnávače (0)
1299
s DPH
Popis

Znáte to rozdrápaná sedačka, potrhané záclony i koberec a vy se bojíte podívat do další místnosti, co ta vaše kočička zase vyvedla. Pořídili byste jí škrabadlo, ale potřebujete takové, které opravdu něco vydrží? Odpočívadlo HAIRY je z kvalitního sisalu. Je přes metr vysoké, takže si na něm vaše zvědavá kočička nejen obrousí své drápky, ale bude mít také úžasný přehled o tom, co se kde šustne. Vy tak budete mít krásný moderní doplněk do bytu a nezničený nábytek.

Akinu Odpočívadlo HAIRY JACK L 101cm kočky milují protože má spoustu zajímavých zákoutí, krásně si obrousí své drápky a navíc mohou vše sledovat z velké výšky.

Odpočívadla HAIRY jsou z velmi kvalitního sisalu. Jsou měkká, pohodlná a umožňují bezpečné škrábání drápků všech kočiček. Sisalu je použito opravdu velké množství a sloupy škrabadla jsou jím poctivě omotané. Sloupy jsou díky tomu pevné a zajišťují tak perfektní stabilitu i u vysokého odpočívadla. Jednotlivá patra škrabadla jsou pokryta plyšem. Sisal je textilní vlákno, které se získává z listů agáve sisalové, odpočívadlo je tedy převážně z přírodního produktu. Toto odpočívadlo má spoustu zákoutí nebo vyvýšených ploch, na které kočky rády šplhají, a dovádí nebo si hrají s aplikovanou kuličkou na provázku. Na jednotlivých plochách kočky rády podřimují nebo přímo spí. Vybrat si mohou hned z několika pater.

Proč jsou velká odpočívadla pro kočky tak prima?
- poctivě omotané sloupky kvalitním sisalem
- perfektně stabilní
- měkké a pohodlné
- několik pater pro hraní

Barva: šedobílá
Spodní čtverec: délka hrany 45cm
Střední patro: 39x28cm
Horní patro - vnitřní rozměr: 29cm
Celková výška: 101cm
Materiál: sisal a plyš

Víte že? Sisal je přírodní a ceněný materiál, kterému se daří jen v tropickém a subtropickém pásmu? Cena produktů velmi úzce souvisí s kvalitou a množstvím sisalu.

Příslušnost kategorií

ZIMNÍ VÝPRODEJ
KOČKY / Škrabadla
Vlastnosti
  • Vlastnost Hodnota
  • Výška v cm 90cm a více
  • Barva šedá, černá
Hodnocení

Buďte první, kdo může hodnotit!

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se
Blog Kdo kupuje
Norbert
Oxana
Roxy
Malekith
Vega
Theo
Rita
Bella

Poradíme Vám

Blog Zeptejte se na
FACEBOOKU
737 246 763
Odborné poradenství Po - Pá: 8:00 - 15:30

Naše výhody

lorem

Doprava zdarma

Od 899 Kč u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na Dny dopravy zdarma!

lorem

Jedinečné výrobky

Znáte značku AKINU z marketů a prodejen? Pouze na našem e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny. Tady jste u přímého dodavatele.

lorem

Věrnostní program

Odměňujeme naše zákazníky – akiňáky. Registrujte se u nás, krmte s AKINU a sbírejte body. Za body pak čerpáte slevy a výhody věrného zákazníka.

lorem

29 let zkušeností

Přinášíme vám jen to, co sami prověříme a otestujeme. Historie značky a naši vlastní miláčci nám dovolují rozumět potřebám mazlíčků a pečovat o ně chytře.

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu