Akinu

Akinu Happy cat 7,2l Sandy jemný multipack 2ks

Sleva  7% Náš tip

MULTIPACK 2ks Jemné provedení - písčité (zrnka 0.2-1.5mm). Silikagelová podestýlka, která vysoce absorbuje zápach! V… Více informací

Doprava zdarma

Doprava od 899 Kč je zdarma !

Původně: 478 Kč s DPH
367 Kč bez DPH
Přidat do porovnávače (0)
444
s DPH
Popis

MULTIPACK 2ks

Jemné provedení - písčité (zrnka 0.2-1.5mm).
Silikagelová podestýlka, která vysoce absorbuje zápach! Vysušuje exkrementy, takže když jste celý den v práci a večer se vrátíte domů, nebude vás čekat zapáchající byt od kočičího záchodu! Díky této vlastnosti také jedna várka podestýlky (7,2L) vydrží až 2 měsíce!
Speciální písková zrna jsou moderním řešením pro kočky chované doma, zejména pro koťata. Podestýlka HAPPY CAT sandy tak nepředstavuje nepohodlnou překážkou v objevování hygienických návyků. Již při prvním použití budete přesvědčeni o výhodách tohoto výrobku. Vysoká absorpční schopnost podestýlky HAPPY CAT sandy (100g podestýlky pojme až 80g tekutin) účinně zachycuje nejen veškeré tekutiny, ale i nepříjemné pachy, které jsou podestýlkou HAPPY CAT sandy pohlceny během několika sekund. Vysušuje exkrementy, čímž udržuje toaletu bez zápachu po dlouhou dobu. Podestýlka HAPPY CAT sandy je čistá, bezprašná a zabraňuje šíření bakterií. Podestýlka je vyrobena z čistě přírodních materiálů, neznečišťuje životní prostřední a je netoxická i v případě, když jí Vaše kočka omylem pozře.
Návod k použití: Doporučujeme do čisté toalety nasypat náplň do 3cm výšky ode dna. Po zbarvení veškeré podestýlky od močového barviva, podestýlku vyměňte a doplňte opět do výšky 3cm. Výměny opakujte 2-3x za měsíc. Při dodržení tohoto postupu by měl sáček vydržet jedné kočce celé dva měsíce. Pokud máte více koček, čas se úměrně krátí jejich počtu, tzn. pro dvě kočky je sáček na měsíc, pro čtyři kočky na 15 dní, atd. Exkrementy z toalety vynášejte pravidelně a vždy tak, aby byla toaleta čistá a připravená k použití. Zřídkakdy se stává, že kočky podestýlku odmítají. V případě, že se tak stane, smíchejte při prvním použití HAPPY CAT sandy s doposud používanou podestýlkou v poměru 1:1 a při dalších výměnách poměr podestýlky HAPPY CAT sandy zvyšujte. Podestýlka HAPPY CAT sandy může sloužit i jako podestýlka pro ostatní zvířata. S HAPPY CAT sandy ušetříte! V porovnání s jílovitými nebo bentonitovými podestýlkami se spotřeba HAPPY CAT sandy sníží až desetkrát, což uleví i Vaší peněžence. Další nespornou výhodou podestýlky HAPPY CAT sandy je její malá hmotnost oproti běžným podestýlkám. Dopřejte své kočce i sami sobě pohodlí, které Vám tato podestýlka poskytuje. Materiál: silikagel

Příslušnost kategorií

Výhodný nákup
KOČKY / Podestýlky
Vlastnosti
  • Vlastnost Hodnota
  • Materiál produktu silikagel
Hodnocení

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se
Blog Kdo kupuje
Drátěnka
Mopík
Charlie
Vašek
Pepina
Alík
Magic Marble Galibar's Monchichi (Medží)
Mia
Chico
Fredy

Poradíme Vám

Blog Zeptejte se na
FACEBOOKU
737 246 763
Odborné poradenství Po - Pá: 8:00 - 15:30

Mohlo by Vás zajímat ...

 

Akinu PREMIUM Libové maso 400g pro psy

Náš tip
Akinu PREMIUM Libové maso 400g pro psy Akinu PREMIUM Libové maso 400g pro psy

Máte pejska alergického na kuřecí bílkovinu, nebo mu jen chcete zpestřit jídelníček? ...

89
 

Akinu kuřecí proužky pro psy 75g

Náš tip
Akinu kuřecí proužky pro psy 75g Akinu kuřecí proužky pro psy 75g

Masové extra chutné kuřecí proužky s obsahem 96% kuřecího masa. Přírodní doplněk v...

45
 

Akinu Kachní prsíčka pro psy 300g

Akinu Kachní prsíčka pro psy 300g Akinu Kachní prsíčka pro psy 300g

Masové extra chutné kachní prsíčka obsahují 97% kachního masa. Přírodní doplněk v...

179
 

Akinu Happy cat 7,2l Sandy jemný multipack 2ks

Sleva  7% Náš tip
Akinu Happy cat 7,2l Sandy jemný multipack 2ks

MULTIPACK 2ks Jemné provedení - písčité (zrnka 0.2-1.5mm). Silikagelová podestýlk...

478 Kč 444

Naše výhody

lorem

Doprava zdarma

Od 899 Kč u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na Dny dopravy zdarma!

lorem

Jedinečné výrobky

Znáte značku AKINU z marketů a prodejen? Pouze na našem e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny. Tady jste u přímého dodavatele.

lorem

Věrnostní program

Odměňujeme naše zákazníky – akiňáky. Registrujte se u nás, krmte s AKINU a sbírejte body. Za body pak čerpáte slevy a výhody věrného zákazníka.

lorem

27 let zkušeností

Přinášíme vám jen to, co sami prověříme a otestujeme. Historie značky a naši vlastní miláčci nám dovolují rozumět potřebám mazlíčků a pečovat o ně chytře.

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu