Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
🍪 Aby se u nás vašemu mazlíčkovi líbilo.
Cookies napomáhají tomu, abyste si Akinu maximálně užili a zobrazovali se vám a vašemu chlupáčovi jen nabídky, které pro vás dávají smysl.
Více informací
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+420 770 132 917
poradna@akinu.com
Oblíbené produkty
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
PSI
Pamlsky
Sušené maso
,
Dentální
,
Tréninkové
,
Žvýkací
,
Sušené přírodní
,
Sušenky a piškoty
,
Poloměkké
,
Salámky
,
Funkční
Krmivo
Granule
,
Konzervy
,
Salámy
,
Kapsičky
,
Paštiky
,
Vařená strava
VÝHODNÁ BALENÍ
Pelíšky, matrace a podložky
Pelechy
,
Matrace
,
Podložky
,
Deky
,
Kukaně a boudičky
Hračky
Míčky
,
Interaktivní hračky
,
Hračky do vody
,
Přetahovadla
,
Pískací hračky
,
Kousací hračky
,
Frisbee
,
Plyšové hračky
Pro štěňata
Granule pro štěňata
,
Konzervy pro štěňata
,
Kapsičky pro štěňata
,
Pamlsky pro štěňata
,
Misky pro štěňata
,
Vodítka pro štěňata
,
Obojky pro štěňata
,
Hračky pro štěňata
,
Pelíšky pro štěňata
Vodítka a obojky
Vodítka
,
Obojky
Vitamíny a doplňky stravy
Výcvik
Výcvikové hračky
,
Výcvikové pamlsky
,
Pamlskovník
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Oblečky
Hygiena a kosmetika
Cestování
Tašky
,
Cestovní misky a lahve
,
Výbava pro cestování
,
Přepravky
Antiparazitika
Dárkové balíčky
KOČKY
Krmivo
Konzervy
,
Paštiky
Stelivo
Pamlsky
Sušené maso
,
Poloměkké
,
Sušenky
,
Sušené přírodní
Výhodná balení
Hygiena a kosmetika
Kukaně a pelíšky
Kukaně
,
Pelíšky
Škrabadla
Hračky
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Toalety
Cestování
Pro koťata
Kapsičky pro koťata
,
Konzervy pro koťata
,
Pamlsky pro koťata
,
Škrabadla pro koťata
,
Misky pro koťata
,
Toalety pro koťata
,
Steliva pro koťata
,
Hračky pro koťata
Dárkové balíčky
HLODAVCI
Krmivo
Pamlsky
Podestýlky
Klece
Vybavení klecí
Ostatní vybavení
Přepravky
PTÁCI
Krmivo
Pamlsky
Vitamíny a minerály
Vybavení klecí
NOVINKY
Akinu klub
Akinu klub - produkty za body
Merch pro AKIŇÁKY
Výhodná balení
Další
AQUA-TERA
AKCE
Zachraň a ušetři
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
PSI
/
Pamlsky
/
Pamlsky pro štěňata
Pamlsky pro štěňata
, Strana 4
Sušené maso
Dentální
Tréninkové
Žvýkací
Sušené přírodní
Sušenky a piškoty
Poloměkké
Salámky
Funkční
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
180
položiek celkom
Výpis produktov
Výhodné balení
Akinu PAPKY Tyčky pamlsek pro psy dentální 11 x 4 ks
Skladem
(>5 ks)
€10,44 bez DPH
€11,69
Jednotková cena:
€1,06 / 1 ks
Do košíka
21315
Akinu Pochúťka z hovädzích vnútorností pre psy 100 g
Skladem
(>5 ks)
€1,54 bez DPH
€1,72
Jednotková cena:
€17,20 / 1 kg
Do košíka
20706
Akinu Pochúťka z hovädzích vnútorností pre psy 500 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€4,16 bez DPH
€4,66
Jednotková cena:
€9,32 / 1 kg
Do košíka
207098
Akinu Polomäkká pochúťka pre psy 400 g
Skladem
(>5 ks)
€3,14 bez DPH
€3,52
Jednotková cena:
€8,80 / 1 kg
Do košíka
204604
Výhodné balení
Akinu Poloměkké kostičky pamlsek pro psy 12 x 500 g
Skladem
(>5 ks)
€36,10 bez DPH
€40,43
Jednotková cena:
€3,37 / 1 ks
Do košíka
22146
Výhodné balení
Akinu Poloměkké kroužky pamlsek pro psy 12 x 500 g
Skladem
(>5 ks)
€36,10 bez DPH
€40,43
Jednotková cena:
€3,37 / 1 ks
Do košíka
22149
Výhodné balení
Akinu Poloměkké tlapky pamlsek pro psy 8 x 400 g
Skladem
(>5 ks)
€22,41 bez DPH
€25,10
Jednotková cena:
€3,14 / 1 ks
Do košíka
22152
Akinu Prírodné krútené kožené palice pre psov 12,5 cm 50 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€5,88 bez DPH
€7,11
Jednotková cena:
€0,14 / 1 ks
Do košíka
204885
Akinu SUPRIMO Kačica s treskou mini steak pre psy 75 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€2,38 bez DPH
€2,66
Jednotková cena:
€35,47 / 1 kg
Do košíka
176245
Akinu SUPRIMO losos s kožou plátky pochúťka pre psy mramorované 75 g
Skladem
(>5 ks)
€2,38 bez DPH
€2,66
Jednotková cena:
€35,47 / 1 kg
Do košíka
176247
Akinu SUPRIMO SELECTION Dentálna pochúťka pre psov 75 g
Skladem
(>5 ks)
€2,55 bez DPH
€2,86
Jednotková cena:
€38,13 / 1 kg
Do košíka
282042
Akinu SUPRIMO SELECTION Hair & Skin treat pre psov 75 g
Skladem
(>5 ks)
€2,55 bez DPH
€2,86
Jednotková cena:
€38,13 / 1 kg
Do košíka
282044
Akinu SUPRIMO SELECTION Imunitná pochúťka pre psy 75 g
Skladem
(>5 ks)
€2,55 bez DPH
€2,86
Jednotková cena:
€38,13 / 1 kg
Do košíka
282040
Akinu SUPRIMO SELECTION Kúsky lososa s mramorovanou kožou 75 g
Skladem
(>5 ks)
€2,92 bez DPH
€3,27
Jednotková cena:
€43,60 / 1 kg
Do košíka
176284
Akinu SUPRIMO SELECTION Lososová pochúťka pre psy 75 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€2,92 bez DPH
€3,27
Jednotková cena:
€43,60 / 1 kg
Do košíka
176294
Akinu SUPRIMO SELECTION Lososové kocky pre psov mramorované 75 g
Skladem
(>5 ks)
€2,92 bez DPH
€3,27
Jednotková cena:
€43,60 / 1 kg
Do košíka
176286
Akinu SUPRIMO SELECTION Mrazom sušené krevety pre psov 25 g
Skladem
(>5 ks)
€2,92 bez DPH
€3,27
Jednotková cena:
€130,80 / 1 kg
Do košíka
176295
Akinu SUPRIMO SELECTION Pohyblivý pamlsok pre psov 75 g
Skladem
(>5 ks)
€2,55 bez DPH
€2,86
Jednotková cena:
€38,13 / 1 kg
Do košíka
282041
Akinu SUPRIMO SELECTION Tyčinka z treščej kože pre psov 50 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€2,92 bez DPH
€3,27
Jednotková cena:
€65,40 / 1 kg
Do košíka
176297
Akinu Sušienky s kosťou a zinkom pre psov 400 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€2,59 bez DPH
€2,90
Jednotková cena:
€7,25 / 1 kg
Do košíka
204602
Akinu Sušienky s vápnikom pre psov 120 g
Skladem
(>5 ks)
€1,75 bez DPH
€1,96
Jednotková cena:
€16,33 / 1 kg
Do košíka
204599
Akinu Šunková pochúťka pre psov 60 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€1,13 bez DPH
€1,27
Jednotková cena:
€21,17 / 1 kg
Do košíka
205794
Akinu Tréningová pochúťka pre psy jahňacie a treskové čipsy 120 g
Skladem
(>5 ks)
€2,01 bez DPH
€2,25
Jednotková cena:
€18,75 / 1 kg
Do košíka
207091
Akinu Tréningová pochúťka z hovädzieho mäsa a tresky pre psov 120 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€2,01 bez DPH
€2,25
Jednotková cena:
€18,75 / 1 kg
Do košíka
207092
Akinu Tréningová pochúťka z hovädzieho mäsa a tresky pre psov 400 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€6,54 bez DPH
€7,32
Jednotková cena:
€18,30 / 1 kg
Do košíka
204904
Akinu Tréningová pochúťka z jahňacieho mäsa a tresky pre psov 400 g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€6,54 bez DPH
€7,32
Jednotková cena:
€18,30 / 1 kg
Do košíka
204903
Akinu Tréningové kačacie kocky pre psov 120 g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€2,01 bez DPH
€2,25
Jednotková cena:
€18,75 / 1 kg
Do košíka
207083
Akinu Tréningové kačacie kocky pre psov 400 g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€6,54 bez DPH
€7,32
Jednotková cena:
€18,30 / 1 kg
Do košíka
204905
Akinu Tréningové lososové kocky pre psov 400 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€6,54 bez DPH
€7,32
Jednotková cena:
€18,30 / 1 kg
Do košíka
204906
Výhodné balení
Akinu Trénink Hovězí & treska lupínky pamlsek pro psy 12 x 120 g
Skladem
(>5 ks)
€21,50 bez DPH
€24,08
Jednotková cena:
€2,01 / 1 ks
Do košíka
22206
Výhodné balení
Akinu Trénink Jehněčí & treska lupínky pamlsek pro psy 12 x 120 g
Skladem
(>5 ks)
€21,50 bez DPH
€24,08
Jednotková cena:
€2,01 / 1 ks
Do košíka
22203
Výhodné balení
Akinu Trénink Kachní kostky pamlsek pro psy 12 x 120 g
Skladem
(>5 ks)
€21,50 bez DPH
€24,08
Jednotková cena:
€2,01 / 1 ks
Do košíka
22197
Výhodné balení
Akinu Trénink Lososové kostky pamlsek pro psy 12 x 120 g
Skladem
(>5 ks)
€21,50 bez DPH
€24,08
Jednotková cena:
€2,01 / 1 ks
Do košíka
22200
Akinu Tyčinky pre psov viacfarebné žuvacie 12,5 cm 100 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€5,14 bez DPH
€5,76
Jednotková cena:
€0,06 / 1 ks
Do košíka
204320
Akinu Ucho vodného byvola s ušnou značkou pre psov 1 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€1,10 bez DPH
€1,23
Jednotková cena:
€1,23 / 1 ks
Do košíka
179002
Výhodné balení
Akinu VITALITY Bažant jerky pamlsek pro psy 7 x 50 g
Skladem
(5 ks)
€31,89 bez DPH
€35,72
Jednotková cena:
€5,10 / 1 ks
Do košíka
22098
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 36 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 4 z 5.
1
4
5
180
položiek celkom
Hore
Akinu
klub
Zaregistrujte se, sbírejte body a proměňte je ve slevu na další nákup, nebo dárky pro sebe a své parťáky.
Doprava
zdarma
Od 999 Kč a do 30 kg hmotnosti objednávky u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na dny dopravy zdarma!
Jedinečné
výrobky
Znáte značku AKINU z marketů? Pouze na tomto e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny.
30 let
zkušeností
Prověřeno námi. Milováno mazlíčky.