Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
🍪 Aby se u nás vašemu mazlíčkovi líbilo.
Cookies napomáhají tomu, abyste si Akinu maximálně užili a zobrazovali se vám a vašemu chlupáčovi jen nabídky, které pro vás dávají smysl.
Více informací
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+420 770 132 917
poradna@akinu.com
Oblíbené produkty
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
PSI
Pamlsky
Sušené maso
,
Dentální
,
Tréninkové
,
Žvýkací
,
Sušené přírodní
,
Sušenky a piškoty
,
Poloměkké
,
Salámky
,
Funkční
Krmivo
Granule
,
Konzervy
,
Salámy
,
Kapsičky
,
Paštiky
,
Vařená strava
VÝHODNÁ BALENÍ
Pelíšky, matrace a podložky
Pelechy
,
Matrace
,
Podložky
,
Deky
,
Kukaně a boudičky
Hračky
Míčky
,
Interaktivní hračky
,
Hračky do vody
,
Přetahovadla
,
Pískací hračky
,
Kousací hračky
,
Frisbee
,
Plyšové hračky
Pro štěňata
Granule pro štěňata
,
Konzervy pro štěňata
,
Kapsičky pro štěňata
,
Pamlsky pro štěňata
,
Misky pro štěňata
,
Vodítka pro štěňata
,
Obojky pro štěňata
,
Hračky pro štěňata
,
Pelíšky pro štěňata
Vodítka a obojky
Vodítka
,
Obojky
Vitamíny a doplňky stravy
Výcvik
Výcvikové hračky
,
Výcvikové pamlsky
,
Pamlskovník
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Oblečky
Hygiena a kosmetika
Cestování
Tašky
,
Cestovní misky a lahve
,
Výbava pro cestování
,
Přepravky
Antiparazitika
Dárkové balíčky
KOČKY
Krmivo
Konzervy
,
Paštiky
Stelivo
Pamlsky
Sušené maso
,
Poloměkké
,
Sušenky
,
Sušené přírodní
Výhodná balení
Hygiena a kosmetika
Kukaně a pelíšky
Kukaně
,
Pelíšky
Škrabadla
Hračky
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Toalety
Cestování
Pro koťata
Kapsičky pro koťata
,
Konzervy pro koťata
,
Pamlsky pro koťata
,
Škrabadla pro koťata
,
Misky pro koťata
,
Toalety pro koťata
,
Steliva pro koťata
,
Hračky pro koťata
Dárkové balíčky
HLODAVCI
Krmivo
Pamlsky
Podestýlky
Klece
Vybavení klecí
Ostatní vybavení
Přepravky
PTÁCI
Krmivo
Pamlsky
Vitamíny a minerály
Vybavení klecí
NOVINKY
Akinu klub
Akinu klub - produkty za body
Merch pro AKIŇÁKY
Výhodná balení
Další
AQUA-TERA
AKCE
Zachraň a ušetři
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
PSI
/
Pamlsky
/
Pamlsky pro štěňata
Pamlsky pro štěňata
, Strana 5
Sušené maso
Dentální
Tréninkové
Žvýkací
Sušené přírodní
Sušenky a piškoty
Poloměkké
Salámky
Funkční
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
180
položiek celkom
Výpis produktov
Výhodné balení
Akinu VITALITY Divočák jerky pamlsek pro psy 7 x 50 g
Skladem
(5 ks)
€31,89 bez DPH
€35,72
Jednotková cena:
€5,10 / 1 ks
Do košíka
22101
Akinu VITALITY Králičie sušené pochúťky pre psov 50 g
Skladem
(>5 ks)
€5,07 bez DPH
€5,68
Jednotková cena:
€113,60 / 1 kg
Do košíka
176304
Výhodné balení
Akinu VITALITY Srnec jerky pamlsek pro psy 7 x 50 g
Skladem
(4 ks)
€31,89 bez DPH
€35,72
Jednotková cena:
€5,10 / 1 ks
Do košíka
22110
Akinu Vodný byvol lieči uši pre psov 1 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€1,10 bez DPH
€1,23
Jednotková cena:
€1,23 / 1 ks
Do košíka
179001
Surovina - Akinu Hovädzie vnútornosti 4-15 cm 1 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€9,71 bez DPH
€10,87
Do košíka
90057
Suroviny - Akinu Sušená pľúcna pochúťka pre psy 6-10 cm 1 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€8,87 bez DPH
€9,93
Do košíka
90058
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Králičí pásky pamlsek pro psy 20 x 75 g
Skladem
(>5 ks)
€30,07 bez DPH
€33,68
Jednotková cena:
€1,68 / 1 ks
Do košíka
22137
Akce Klub
Akinu MASÍČKA pochúťka pre psov v podobe králičích prúžkov 75 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€1,68 bez DPH
€1,88
Jednotková cena:
€25,07 / 1 kg
Do košíka
216690
Akce Klub
€1,88
–36 %
Akinu MASÍČKA Pochúťka z kačacích pŕs pre psy XXL 90 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálně nedostupné
€1,06 bez DPH
€1,19
Jednotková cena:
€13,22 / 1 kg
Detail
176048
Akinu MASÍČKA PREMIUM Hovädzie mäso mäkké plátky mramorované 75 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálně nedostupné
€2,19 bez DPH
€2,45
Jednotková cena:
€32,67 / 1 kg
Detail
176302
Akinu MASÍČKA PREMIUM Kačacie mäkké kocky pre psov mramorované 75 g
Momentálně nedostupné
€2,19 bez DPH
€2,45
Jednotková cena:
€32,67 / 1 kg
Detail
176300
Akinu MASÍČKA PREMIUM Mini kačací pamlsok pre psy mramorovaný 75 g
Momentálně nedostupné
€2,19 bez DPH
€2,45
Jednotková cena:
€32,67 / 1 kg
Detail
176290
Akinu MASÍČKA PREMIUM Pochúťka z kačacieho mäsa pre psy 75 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálně nedostupné
€2,19 bez DPH
€2,45
Jednotková cena:
€32,67 / 1 kg
Detail
176303
Výhodné balení
Akinu MLSKA Uherské salámky pamlsek pro psy 24 ks
Momentálně nedostupné
€21,86 bez DPH
€24,48
Jednotková cena:
€1,02 / 1 ks
Detail
22173
Výhodné balení
Akinu PAPKY Drůbeží plátky pamlsek pro psy 18 x 120 g
Skladem
(>5 ks)
€17,08 bez DPH
€19,13
Jednotková cena:
€1,06 / 1 ks
Do košíka
21303
Akinu PAPKY Hydinové plátky pre psov 120 g
Skladem
(>5 ks)
€1,06 bez DPH
€1,19
Jednotková cena:
€9,92 / 1 kg
Do košíka
174018
Výhodné balení
Akinu PAPKY Kostička žlutá pamlsek pro psy 15 x 100 g
Momentálně nedostupné
€18,58 bez DPH
€20,81
Jednotková cena:
€1,39 / 1 ks
Detail
22920
Akinu PAPKY Žltá kocka pre psov 100 g
Momentálně nedostupné
€1,38 bez DPH
€1,55
Jednotková cena:
€15,50 / 1 kg
Detail
174027
Akinu Tréningové rybie pochúťky pre psy 75 g
Momentálně nedostupné
€1,64 bez DPH
€1,84
Jednotková cena:
€24,53 / 1 kg
Detail
176020
Výhodné balení
Akinu VITALITY Divoká kachna jerky pamlsek pro psy 7 x 50 g
Momentálně nedostupné
€31,89 bez DPH
€35,72
Jednotková cena:
€5,10 / 1 ks
Detail
22104
Výhodné balení
Akinu VITALITY Jelen jerky pamlsek pro psy 7 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
€31,89 bez DPH
€35,72
Jednotková cena:
€5,10 / 1 ks
Do košíka
22107
Výhodné balení
Akinu VITALITY Jerky MIX pamlsků pro psy 5 x 50 g
Momentálně nedostupné
€22,78 bez DPH
€25,51
Jednotková cena:
€5,10 / 1 ks
Detail
22515
Akinu VITALITY Sušená pochúťka z divokej kačice pre psy 50 g
Momentálně nedostupné
€5,07 bez DPH
€5,68
Jednotková cena:
€113,60 / 1 kg
Detail
176170
Výhodné balení
Akinu výhodný set 5x Papky pro psy
Skladem
(>5 ks)
€4,22 bez DPH
€5,11
Do košíka
19737
Novinka
Akinu MASÍČKA Hair & Skin pamlsek pre psov 300 g
Skladem
(>5 ks)
€6,42 bez DPH
€7,19
Jednotková cena:
€23,97 / 1 kg
Do košíka
176910
Novinka
Akinu MASÍČKA Immunity – psie maškrty 300 g
Skladem
(>5 ks)
€6,42 bez DPH
€7,19
Jednotková cena:
€23,97 / 1 kg
Do košíka
176911
Novinka
Akinu MASÍČKA Mobility – psie maškrty 300 g
Skladem
(>5 ks)
€6,42 bez DPH
€7,19
Jednotková cena:
€23,97 / 1 kg
Do košíka
176912
Novinka
Akinu MASÍČKA Zubná pochúťka pre psov 300 g
Skladem
(>5 ks)
€6,42 bez DPH
€7,19
Jednotková cena:
€23,97 / 1 kg
Do košíka
176913
Novinka
Akinu SUPRIMO Hovädzie a kuracie mäso Špirálové pochúťky pre psov 50 ks
Skladem
(>5 ks)
€29,16 bez DPH
€32,66
Jednotková cena:
€0,65 / 1 ks
Do košíka
176292
Novinka
Akinu SUPRIMO Hovädzie mäso s mramorovanou kožou 50 ks
Skladem
(>5 ks)
€20,77 bez DPH
€23,26
Jednotková cena:
€0,47 / 1 ks
Do košíka
176296
Akinu SUPRIMO Mini kačací pamlsok pre psy mramorovaný 75 g
Skladem
(>5 ks)
€2,38 bez DPH
€2,66
Jednotková cena:
€35,47 / 1 kg
Do košíka
176291
Novinka
Akinu SUPRIMO Pamlsky pre psov v tvare kačacieho a kuracieho srdca 50 ks
Skladem
(>5 ks)
€13,46 bez DPH
€15,08
Jednotková cena:
€0,30 / 1 ks
Do košíka
176287
Novinka
Akinu SUPRIMO Prírodné hovädzie ucho bez chlpov pre psov 20 ks
Skladem
(>5 ks)
€34,63 bez DPH
€38,79
Jednotková cena:
€1,94 / 1 ks
Do košíka
176288
Novinka
Akinu Trénink Hair & Skin pamlsek pre psov 400 g
Skladem
(>5 ks)
€6,54 bez DPH
€7,32
Jednotková cena:
€18,30 / 1 kg
Do košíka
176914
Novinka
Akinu Trénink Hairball Control – pamlsek pre psov 400 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€6,54 bez DPH
€7,32
Jednotková cena:
€18,30 / 1 kg
Do košíka
176916
Novinka
Akinu Trénink Heart & Eyes – psie maškrty 400 g
Skladem
(>5 ks)
€6,54 bez DPH
€7,32
Jednotková cena:
€18,30 / 1 kg
Do košíka
176915
Ovládacie prvky výpisu
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 5.
1
5
180
položiek celkom
Hore
Akinu
klub
Zaregistrujte se, sbírejte body a proměňte je ve slevu na další nákup, nebo dárky pro sebe a své parťáky.
Doprava
zdarma
Od 999 Kč a do 30 kg hmotnosti objednávky u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na dny dopravy zdarma!
Jedinečné
výrobky
Znáte značku AKINU z marketů? Pouze na tomto e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny.
30 let
zkušeností
Prověřeno námi. Milováno mazlíčky.