Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
🍪 Aby se u nás vašemu mazlíčkovi líbilo.
Cookies napomáhají tomu, abyste si Akinu maximálně užili a zobrazovali se vám a vašemu chlupáčovi jen nabídky, které pro vás dávají smysl.
Více informací
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+420 770 132 917
poradna@akinu.com
Oblíbené produkty
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
PSI
Pamlsky
Sušené maso
,
Dentální
,
Tréninkové
,
Žvýkací
,
Sušené přírodní
,
Sušenky a piškoty
,
Poloměkké
,
Salámky
,
Funkční
Krmivo
Granule
,
Konzervy
,
Salámy
,
Kapsičky
,
Paštiky
,
Vařená strava
VÝHODNÁ BALENÍ
Pelíšky, matrace a podložky
Pelechy
,
Matrace
,
Podložky
,
Deky
,
Kukaně a boudičky
Hračky
Míčky
,
Interaktivní hračky
,
Hračky do vody
,
Přetahovadla
,
Pískací hračky
,
Kousací hračky
,
Frisbee
,
Plyšové hračky
Pro štěňata
Granule pro štěňata
,
Konzervy pro štěňata
,
Kapsičky pro štěňata
,
Pamlsky pro štěňata
,
Misky pro štěňata
,
Vodítka pro štěňata
,
Obojky pro štěňata
,
Hračky pro štěňata
,
Pelíšky pro štěňata
Vodítka a obojky
Vodítka
,
Obojky
Vitamíny a doplňky stravy
Výcvik
Výcvikové hračky
,
Výcvikové pamlsky
,
Pamlskovník
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Oblečky
Hygiena a kosmetika
Cestování
Tašky
,
Cestovní misky a lahve
,
Výbava pro cestování
,
Přepravky
Antiparazitika
Dárkové balíčky
KOČKY
Krmivo
Konzervy
,
Paštiky
Stelivo
Pamlsky
Sušené maso
,
Poloměkké
,
Sušenky
,
Sušené přírodní
Výhodná balení
Hygiena a kosmetika
Kukaně a pelíšky
Kukaně
,
Pelíšky
Škrabadla
Hračky
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Toalety
Cestování
Pro koťata
Kapsičky pro koťata
,
Konzervy pro koťata
,
Pamlsky pro koťata
,
Škrabadla pro koťata
,
Misky pro koťata
,
Toalety pro koťata
,
Steliva pro koťata
,
Hračky pro koťata
Dárkové balíčky
HLODAVCI
Krmivo
Pamlsky
Podestýlky
Klece
Vybavení klecí
Ostatní vybavení
Přepravky
PTÁCI
Krmivo
Pamlsky
Vitamíny a minerály
Vybavení klecí
NOVINKY
Akinu klub
Akinu klub - produkty za body
Merch pro AKIŇÁKY
Výhodná balení
Další
AQUA-TERA
AKCE
Zachraň a ušetři
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Výhodná balení
Výhodná balení
, Strana 5
Výhodná balení pro psy
Výhodná balení pro kočky
Najpredávanejšie
Akinu VITALITY Hovězí jemně krájená svalovina 8 x 400 g
Skladem
(>5 ks)
22296
€24,48
(€21,86 bez DPH)
Surovina - Akinu Sušené plíce pamlsek pro psy 6-10 cm 1 kg x 4
Skladem
(>5 ks)
23784
€35,72
(€31,89 bez DPH)
Akinu SUPRIMO MIX Mleté konzervy pro psy 4 x 400 g
Skladem
(>5 ks)
23271
€8,83
(€7,88 bez DPH)
HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 4 x 7,2 l
Skladem
(>5 ks)
22329
€36,34
(€30,03 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
190
položiek celkom
Výpis produktov
Výhodné balení
Akinu VITALITY Kuřecí & kachní maso konzerva pro kočky 24 x 70 g
Momentálně nedostupné
€26,61 bez DPH
€29,80
Jednotková cena:
€1,24 / 1 ks
Detail
22326
Výhodné balení
Akinu VITALITY Kuřecí & krevety konzerva pro kočky 24 x 70 g
Skladem
(>5 ks)
€26,61 bez DPH
€29,80
Jednotková cena:
€1,24 / 1 ks
Do košíka
22311
Výhodné balení
Akinu VITALITY Zvěřinová kapsička pro psy na cesty 10 x 150 g
Momentálně nedostupné
€35,73 bez DPH
€40,02
Jednotková cena:
€4 / 1 ks
Detail
22284
Výhodné balení
Akinu VITALITY Kuřecí kapsička pro psy na cesty 10 x 150 g
Momentálně nedostupné
€35,73 bez DPH
€40,02
Jednotková cena:
€4 / 1 ks
Detail
22281
Výhodné balení
Akinu VITALITY Hovězí kapsička pro psy na cesty 10 x 150 g
Momentálně nedostupné
€35,73 bez DPH
€40,02
Jednotková cena:
€4 / 1 ks
Detail
22278
Výhodné balení
Akinu VITALITY Hmyzí vývar kapsa pro psy na cesty 10 x 200 g
Momentálně nedostupné
€32,08 bez DPH
€35,93
Jednotková cena:
€3,59 / 1 ks
Detail
22275
Výhodné balení
Akinu BELY Králičí & kuřecí paštika pro psy 11 x 150 g
Skladem
(>5 ks)
€7,81 bez DPH
€8,75
Jednotková cena:
€0,80 / 1 ks
Do košíka
22257
Výhodné balení
Akinu STICKIES Krůtí tyčinky pamlsek pro kočky 18 x 30 g
Skladem
(>5 ks)
€21,68 bez DPH
€24,28
Jednotková cena:
€1,35 / 1 ks
Do košíka
22239
Výhodné balení
Akinu CRUNCHIES TRIO MIX - Křupinky pamlsek pro kočky 18 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
€20,04 bez DPH
€22,44
Jednotková cena:
€1,25 / 1 ks
Do košíka
22230
Výhodné balení
Akinu SNACKSES Hovězí plátky pamlsek pro psy 12 x 12 ks
Skladem
(>5 ks)
€13,10 bez DPH
€14,67
Jednotková cena:
€1,22 / 1 ks
Do košíka
22221
Výhodné balení
Akinu SALAMI Hovězí tyčka pamlsek pro psy 40 x 12 g
Skladem
(>5 ks)
€27,34 bez DPH
€30,62
Jednotková cena:
€0,77 / 1 ks
Do košíka
22218
Výhodné balení
Akinu DENTASTAR Tyčky pamlsek pro psy dentální žvýkací 15 x 7 ks
Skladem
(>5 ks)
€28,43 bez DPH
€31,84
Jednotková cena:
€2,12 / 1 ks
Do košíka
22215
Výhodné balení
Akinu BACONIES Slaninky pamlsek pro psy 12 x 85 g
Skladem
(>5 ks)
€17,66 bez DPH
€19,78
Jednotková cena:
€1,65 / 1 ks
Do košíka
22209
Výhodné balení
Akinu Trénink Hovězí & treska lupínky pamlsek pro psy 12 x 120 g
Skladem
(>5 ks)
€21,50 bez DPH
€24,08
Jednotková cena:
€2,01 / 1 ks
Do košíka
22206
Výhodné balení
Akinu Trénink Jehněčí & treska lupínky pamlsek pro psy 12 x 120 g
Skladem
(>5 ks)
€21,50 bez DPH
€24,08
Jednotková cena:
€2,01 / 1 ks
Do košíka
22203
Výhodné balení
Akinu Trénink Lososové kostky pamlsek pro psy 12 x 120 g
Skladem
(>5 ks)
€21,50 bez DPH
€24,08
Jednotková cena:
€2,01 / 1 ks
Do košíka
22200
Výhodné balení
Akinu Trénink Kachní kostky pamlsek pro psy 12 x 120 g
Skladem
(>5 ks)
€21,50 bez DPH
€24,08
Jednotková cena:
€2,01 / 1 ks
Do košíka
22197
Výhodné balení
Akinu BITES & FUN Kuřecí kousky pamlsek pro kočky 20 x 60 g
Skladem
(>5 ks)
€19,49 bez DPH
€21,83
Jednotková cena:
€1,09 / 1 ks
Do košíka
22194
Výhodné balení
Akinu BITES & FUN Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 20 x 60 g
Skladem
(>5 ks)
€19,49 bez DPH
€21,83
Jednotková cena:
€1,09 / 1 ks
Do košíka
22191
Výhodné balení
Akinu BITES & FUN Kachní stripsy pamlsek pro kočky 20 x 60 g
Skladem
(>5 ks)
€19,49 bez DPH
€21,83
Jednotková cena:
€1,09 / 1 ks
Do košíka
22188
Výhodné balení
Akinu BITES & FUN Jehněčí sendvič pamlsek pro psy 20 x 85 g
Skladem
(>5 ks)
€23,32 bez DPH
€26,12
Jednotková cena:
€1,31 / 1 ks
Do košíka
22179
Výhodné balení
Akinu BITES & FUN Kachní prsíčka pamlsek pro psy 20 x 85 g
Skladem
(>5 ks)
€23,32 bez DPH
€26,12
Jednotková cena:
€1,31 / 1 ks
Do košíka
22176
Výhodné balení
Akinu MLSKA Uherské salámky pamlsek pro psy 24 ks
Momentálně nedostupné
€21,86 bez DPH
€24,48
Jednotková cena:
€1,02 / 1 ks
Detail
22173
Výhodné balení
Akinu MLSKA Uherákový kmen pamlsek pro psy 10 cm 24 ks
Skladem
(>5 ks)
€19,49 bez DPH
€21,83
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Do košíka
22170
Výhodné balení
Akinu MLSKA Mini tlapičky pamlsek 15 x 70 g
Skladem
(>5 ks)
€21,13 bez DPH
€23,67
Jednotková cena:
€1,58 / 1 ks
Do košíka
22164
Výhodné balení
Akinu MLSKA Kotletky pamlsek pro psy 15 x 100 g
Skladem
(>5 ks)
€21,13 bez DPH
€23,67
Jednotková cena:
€1,58 / 1 ks
Do košíka
22161
Výhodné balení
Akinu MLSKA Játrové salámky pamlsek pro psy 22 cm 20 ks
Skladem
(>5 ks)
€25,51 bez DPH
€28,57
Jednotková cena:
€1,43 / 1 ks
Do košíka
22155
Výhodné balení
Akinu Poloměkké kroužky pamlsek pro psy 12 x 500 g
Skladem
(>5 ks)
€36,10 bez DPH
€40,43
Jednotková cena:
€3,37 / 1 ks
Do košíka
22149
Výhodné balení
Akinu Poloměkké kostičky pamlsek pro psy 12 x 500 g
Skladem
(>5 ks)
€36,10 bez DPH
€40,43
Jednotková cena:
€3,37 / 1 ks
Do košíka
22146
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 20 x 75 g
Skladem
(>5 ks)
€30,07 bez DPH
€33,68
Jednotková cena:
€1,68 / 1 ks
Do košíka
22140
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Sušené rybičky pamlsek pro kočky 30 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
€37,19 bez DPH
€41,65
Jednotková cena:
€1,39 / 1 ks
Do košíka
22125
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Kuřecí řezanky pamlsek pro kočky 30 x 50 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálně nedostupné
€31,35 bez DPH
€35,11
Jednotková cena:
€1,17 / 1 ks
Detail
22122
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Králičí nudličky pamlsek pro kočky 30 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
€31,35 bez DPH
€35,11
Jednotková cena:
€1,17 / 1 ks
Do košíka
22119
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Kachní nudličky pamlsek pro kočky 30 x 50 g
Momentálně nedostupné
€31,35 bez DPH
€35,11
Jednotková cena:
€1,17 / 1 ks
Detail
22116
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 30 x 50 g
Skladem
(>5 ks)
€31,35 bez DPH
€35,11
Jednotková cena:
€1,17 / 1 ks
Do košíka
22113
Výhodné balení
Akinu VITALITY Srnec jerky pamlsek pro psy 7 x 50 g
Skladem
(4 ks)
€31,89 bez DPH
€35,72
Jednotková cena:
€5,10 / 1 ks
Do košíka
22110
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 10 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 6.
1
5
6
190
položiek celkom
Hore
Akinu
klub
Zaregistrujte se, sbírejte body a proměňte je ve slevu na další nákup, nebo dárky pro sebe a své parťáky.
Doprava
zdarma
Od 999 Kč a do 30 kg hmotnosti objednávky u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na dny dopravy zdarma!
Jedinečné
výrobky
Znáte značku AKINU z marketů? Pouze na tomto e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny.
30 let
zkušeností
Prověřeno námi. Milováno mazlíčky.