Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
🍪 Aby se u nás vašemu mazlíčkovi líbilo.
Cookies napomáhají tomu, abyste si Akinu maximálně užili a zobrazovali se vám a vašemu chlupáčovi jen nabídky, které pro vás dávají smysl.
Více informací
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+420 770 132 917
poradna@akinu.com
Oblíbené produkty
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
PSI
Pamlsky
Sušené maso
,
Dentální
,
Tréninkové
,
Žvýkací
,
Sušené přírodní
,
Sušenky a piškoty
,
Poloměkké
,
Salámky
,
Funkční
Krmivo
Granule
,
Konzervy
,
Salámy
,
Kapsičky
,
Paštiky
,
Vařená strava
VÝHODNÁ BALENÍ
Pelíšky, matrace a podložky
Pelechy
,
Matrace
,
Podložky
,
Deky
,
Kukaně a boudičky
Hračky
Míčky
,
Interaktivní hračky
,
Hračky do vody
,
Přetahovadla
,
Pískací hračky
,
Kousací hračky
,
Frisbee
,
Plyšové hračky
Pro štěňata
Granule pro štěňata
,
Konzervy pro štěňata
,
Kapsičky pro štěňata
,
Pamlsky pro štěňata
,
Misky pro štěňata
,
Vodítka pro štěňata
,
Obojky pro štěňata
,
Hračky pro štěňata
,
Pelíšky pro štěňata
Vodítka a obojky
Vodítka
,
Obojky
Vitamíny a doplňky stravy
Výcvik
Výcvikové hračky
,
Výcvikové pamlsky
,
Pamlskovník
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Oblečky
Hygiena a kosmetika
Cestování
Tašky
,
Cestovní misky a lahve
,
Výbava pro cestování
,
Přepravky
Antiparazitika
Dárkové balíčky
KOČKY
Krmivo
Konzervy
,
Paštiky
Stelivo
Pamlsky
Sušené maso
,
Poloměkké
,
Sušenky
,
Sušené přírodní
Výhodná balení
Hygiena a kosmetika
Kukaně a pelíšky
Kukaně
,
Pelíšky
Škrabadla
Hračky
Misky a fontány
Misky
,
Fontány
Toalety
Cestování
Pro koťata
Kapsičky pro koťata
,
Konzervy pro koťata
,
Pamlsky pro koťata
,
Škrabadla pro koťata
,
Misky pro koťata
,
Toalety pro koťata
,
Steliva pro koťata
,
Hračky pro koťata
Dárkové balíčky
HLODAVCI
Krmivo
Pamlsky
Podestýlky
Klece
Vybavení klecí
Ostatní vybavení
Přepravky
PTÁCI
Krmivo
Pamlsky
Vitamíny a minerály
Vybavení klecí
NOVINKY
Akinu klub
Akinu klub - produkty za body
Merch pro AKIŇÁKY
Výhodná balení
Další
AQUA-TERA
AKCE
Zachraň a ušetři
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
PSI
/
Pamlsky
/
Pamlsky pro seniorní psy
Pamlsky pro seniorní psy
, Strana 3
Sušené maso
Dentální
Tréninkové
Žvýkací
Sušené přírodní
Sušenky a piškoty
Poloměkké
Salámky
Funkční
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
180
položiek celkom
Výpis produktov
Akinu Chipsy z jahňacieho mäsa a tresky pre psy 1 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€16,39 bez DPH
€18,36
Jednotková cena:
€18,36 / 1 kg
Do košíka
207032
Akinu Kocky sušienky pre psov 2,2 cm 1 000 g
Skladem
(>5 ks)
€5,50 bez DPH
€6,16
Jednotková cena:
€6,16 / 1 kg
Do košíka
204605
Akinu Kožená topánka na žuvanie, prírodná pochúťka pre psov 12,5 cm 1 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€1,69 bez DPH
€2,05
Jednotková cena:
€2,05 / 1 ks
Do košíka
204046
Akinu Lahôdka pre psov z buvolej kože viacfarebná 18 cm 5 ks
Skladem
(>5 ks)
€7,84 bez DPH
€9,49
Jednotková cena:
€1,90 / 1 ks
Do košíka
204857
Výhodné balení
Akinu MASÍČKA BOX Psí pamlsok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€9,87 bez DPH
€11,05
Jednotková cena:
€24,56 / 1 kg
Do košíka
601602
Akinu MASÍČKA hovädzie pásiky pre psov 300 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€6,46 bez DPH
€7,23
Jednotková cena:
€24,10 / 1 kg
Do košíka
204901
Akinu MASÍČKA jahňací twister pre psov 300 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€6,46 bez DPH
€7,23
Jednotková cena:
€24,10 / 1 kg
Do košíka
204859
Akce Klub
Akinu MASÍČKA jahňací twister pre psov 75 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€1,69 bez DPH
€1,89
Jednotková cena:
€25,20 / 1 kg
Do košíka
204812
Akinu MASÍČKA kačacie čipsy pre psy 300 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€6,46 bez DPH
€7,23
Jednotková cena:
€24,10 / 1 kg
Do košíka
204863
Akinu MASÍČKA králičie uši s kuracím mäsom pre psy 200 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€4,70 bez DPH
€5,26
Jednotková cena:
€26,30 / 1 kg
Do košíka
204865
Akinu MASÍČKA Kuracie čipsy pre psov 1 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€18,29 bez DPH
€20,49
Jednotková cena:
€20,49 / 1 kg
Do košíka
176308
Akinu MASÍČKA Kúsky jahňacieho mäsa pre psy 300 g
Skladem
(>5 ks)
€6,46 bez DPH
€7,23
Jednotková cena:
€24,10 / 1 kg
Do košíka
282061
Akinu MASÍČKA pochúťka z kačacích pŕs pre psy 300 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€6,46 bez DPH
€7,23
Jednotková cena:
€24,10 / 1 kg
Do košíka
204861
Akce Klub
Akinu MASÍČKA pochúťka z kačacích pŕs pre psy 75 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€1,69 bez DPH
€1,89
Jednotková cena:
€25,20 / 1 kg
Do košíka
204810
Akinu MASÍČKA PREMIUM Hovädzie mäso mäkké plátky mramorované 75 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€2,20 bez DPH
€2,46
Jednotková cena:
€32,80 / 1 kg
Do košíka
176302
Akinu MASÍČKA PREMIUM Kačacie mäkké kocky pre psov mramorované 75 g
Skladem
(>5 ks)
€2,20 bez DPH
€2,46
Jednotková cena:
€32,80 / 1 kg
Do košíka
176300
Akinu MASÍČKA PREMIUM Lososové kolieska s mramorovanou kožou pre psy 75 g
Skladem
(>5 ks)
€2,20 bez DPH
€2,46
Jednotková cena:
€32,80 / 1 kg
Do košíka
176285
Akinu MASÍČKA PREMIUM Plátky lososa s mramorovanou kožou 75 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€2,20 bez DPH
€2,46
Jednotková cena:
€32,80 / 1 kg
Do košíka
176301
Akinu MASÍČKA PREMIUM Pochúťka z kačacieho mäsa pre psy 75 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€2,20 bez DPH
€2,46
Jednotková cena:
€32,80 / 1 kg
Do košíka
176303
Akinu Mini sušienky s vápnikom pre psov 120 g
Skladem
(>5 ks)
€1,72 bez DPH
€1,93
Jednotková cena:
€16,08 / 1 kg
Do košíka
173009
Výhodné balení
Akinu MLSKA Játrové salámky pamlsek pro psy 22 cm 20 ks
Skladem
(>5 ks)
€25,63 bez DPH
€28,71
Jednotková cena:
€1,44 / 1 ks
Do košíka
22155
Výhodné balení
Akinu MLSKA Kotletky pamlsek pro psy 15 x 100 g
Skladem
(>5 ks)
€21,23 bez DPH
€23,78
Jednotková cena:
€1,59 / 1 ks
Do košíka
22161
Výhodné balení
Akinu MLSKA Mini tlapičky pamlsek 15 x 70 g
Skladem
(>5 ks)
€21,23 bez DPH
€23,78
Jednotková cena:
€1,59 / 1 ks
Do košíka
22164
Akinu MLSKA Sausage MEGA pochúťka pre psov 60 cm
Skladem
(>5 ks)
€3,12 bez DPH
€3,49
Jednotková cena:
€3,49 / 1 ks
Do košíka
204845
Výhodné balení
Akinu MLSKA Uherákový kmen pamlsek pro psy 10 cm 24 ks
Skladem
(>5 ks)
€19,58 bez DPH
€21,93
Jednotková cena:
€0,91 / 1 ks
Do košíka
22170
Akinu PAPKY Červená srdcová pochúťka pre psy 100 g
Skladem
(>5 ks)
€1,39 bez DPH
€1,56
Jednotková cena:
€15,60 / 1 kg
Do košíka
174028
Výhodné balení
Akinu PAPKY Hovězí plátky pamlsek pro psy 12 x 12 ks
Skladem
(>5 ks)
€11,33 bez DPH
€12,69
Jednotková cena:
€1,06 / 1 ks
Do košíka
21312
Výhodné balení
Akinu PAPKY Hvězda zelená pamlsek pro psy 15 x 100 g
Skladem
(>5 ks)
€18,66 bez DPH
€20,90
Jednotková cena:
€1,39 / 1 ks
Do košíka
22932
Akinu PAPKY Hviezdičkový zelený pamlsok pre psy 100 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€1,39 bez DPH
€1,56
Jednotková cena:
€15,60 / 1 kg
Do košíka
174031
Výhodné balení
Akinu PAPKY Kolečko oranžové pamlsek pro psy 15 x 100 g
Skladem
(>5 ks)
€18,66 bez DPH
€20,90
Jednotková cena:
€1,39 / 1 ks
Do košíka
22926
Výhodné balení
Akinu PAPKY Kostička žlutá pamlsek pro psy 15 x 100 g
Skladem
(>5 ks)
€18,66 bez DPH
€20,90
Jednotková cena:
€1,39 / 1 ks
Do košíka
22920
Výhodné balení
Akinu PAPKY Kroužek hnědý pamlsek pro psy 15 x 100 g
Skladem
(>5 ks)
€18,66 bez DPH
€20,90
Jednotková cena:
€1,39 / 1 ks
Do košíka
22929
Akinu PAPKY Krúžok hnedej pochúťky pre psy 100 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
(>5 ks)
€1,39 bez DPH
€1,56
Jednotková cena:
€15,60 / 1 kg
Do košíka
174030
Výhodné balení
Akinu PAPKY Srdíčko červené pamlsek pro psy 15 x 100 g
Skladem
(>5 ks)
€18,66 bez DPH
€20,90
Jednotková cena:
€1,39 / 1 ks
Do košíka
22923
Výhodné balení
Akinu PAPKY Tyčinky pamlsek pro psy na srst a kůži 18 x 120 g
Skladem
(>5 ks)
€17,16 bez DPH
€19,22
Jednotková cena:
€1,07 / 1 ks
Do košíka
21306
Akinu PAPKY Tyčinky pre psov viacfarebné žuvacie 12,5 cm 9 ks
Skladem
(>5 ks)
€0,73 bez DPH
€0,82
Jednotková cena:
€0,09 / 1 ks
Do košíka
204042
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 36 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 3 z 5.
1
3
5
180
položiek celkom
Hore
Akinu
klub
Zaregistrujte se, sbírejte body a proměňte je ve slevu na další nákup, nebo dárky pro sebe a své parťáky.
Doprava
zdarma
Od 999 Kč a do 30 kg hmotnosti objednávky u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na dny dopravy zdarma!
Jedinečné
výrobky
Znáte značku AKINU z marketů? Pouze na tomto e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny.
30 let
zkušeností
Prověřeno námi. Milováno mazlíčky.