Akinu

Tréninkové pamlsky v novém kabátku

Pokud máte psího kamaráda, je potřeba ho trénovat a naučit poslušnosti. Obzvláště pokud máte akčního psa, který potřebuje svou energii nějak vybít. Ať už tedy trénujete sportovní kynologii, agility či třeba základní poslušnost, pomoci vám mohou správně zvolené pamlsky. S pamlsky na trénink, které obsahují až 97% masa jde totiž výcvik mnohem lépe.
4. 1. 2021
Akinu

Sami své parťáky trénujeme, a tak nás napadlo náš sortiment doplnit o zdravé pamlsky určené přímo na trénink. Trh si také žádal nějakou novinku vhodnou k trénování, tak jsme rozjeli další řadu „tréninkových“ pamlsků pro psy.

Tato masíčka určená na trénink jsou drobnější, než naše klasické masové pamlsky a důvod je jasný. Snadno a rychle mazlíčka odměníte za jeho píli a on se nebude zdržovat zdlouhavým kousáním. Navíc ho tak snadno při cvičení nepřekrmíte.

Vybrali jsme celkem 4 oblíbené druhy tréninkových pamlsků (hovězí a jehněčí v kombinaci s treskou, lososové a kachní). Velikost balení jsme zvolili 120 g, což se zdálo být jako optimální pro každodenní cvičení a odměňování. 

Vzhled obalu

Na přední straně obalu máme „trávník“, protože nejčastěji a nejraději trénujeme venku právě na trávě. Přední stranu obalu doplňuje vysmátý pejsek, který vyjadřuje, jak moc ho trénování se svým páníčkem baví. Všechny obaly jsou ve stejném stylu, s průhledem na pamlsky. Každý obal také obsahuje fresh zip k uchování čerstvosti a vůně masíček.

Trénujeme s Akinu

Znáte naše videa na Youtube? Pokud ne, podívejte se na ně. Najdete na nich totiž základní triky na poslušnost, ale i takové, kterými své okolí oslníte.

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu