Akinu

Stop plastům, přednost má bambus!

Třídíte doma poctivě odpad a snažíte se být ekologičtí právě proto, že vám příroda není lhostejná? Pak by vám neměla uniknout tato stylová bambusová miska pro vašeho mazlíčka, která toho umí mnohem více, než se na první pohled může zdát.
5. 10. 2020
Akinu
akinu ekologické barevné misky v různých tvarech a velikostech

ECO bambusové misky jsou biologicky odbouratelné a absolutně bezpečné k životnímu prostředí. Jak je to možné? Jsou totiž vyrobeny z přírodního bambusového prášku. Miska je díky tomu kompostovatelná, a za 3-5 let se rozloží na biologický odpad.

Všechny Akinu bambusové misky jsou lehké a vhodné na krmivo i vodu

Do těchto misek můžete dát čerstvou vodu, suché krmivo i syrové maso. Každá miska je opatřena protiskluzovou gumou. Nevadí jim ani myčka na nádobí, ale do mikrovlnné trouby nepatří. Vybrat si pro svého mazlíčka můžete z různých druhů velikostí a tvarů i ze spousty pestrých barev.

Jaké jsou varianty misek?

Akinu ECO bambus miska S
Miska má objem 500ml a je tak vhodná pro menší psy.

Akinu ECO bambus miska M

Miska má objem 800ml a je vhodná pro středně velké psy 

Akinu ECO bambus miska L
Miska má objem 1,5l a je vhodná pro velké psy.

 

Akinu ECO bambus miska zkosená
Tato malá miska má objem 150ml a je určena pro štěňata, kočky a malé psy (obzvláště se hodí pro ty, co mají dlouhé uši, protože díky tomuto tvaru si v misce uši nenamočí a nezašpiní). Zkosený tvar misky umožní pohodlně se dostat přes okraj misky ke krmení.

 

Akinu ECO bambus miska čtverec
Miska ve tvaru čtverce má objem 200ml a je vhodná pro štěňata, malé psy a kočky.

 

 

Všechny misky mají čistý přírodní vzhled, který se hodí do každé domácnosti. Náhradou plastových misek za ECO bambusové pomůžete životnímu prostředí a každá snaha se počítá.

Už máte tu svou?

 

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu