Akinu

 

VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ! 🌞 Využijte až 70% slevy nejen na letní sortiment. Akce platí do 24.08.2022

 

Recenze krmiva Akinu VITALITY cat

Pro otestování krmiva Akinu VITALITY cat jsme hledali kočičku s citlivým zažíváním a se skoleny k problémům. Zajímalo nás, jak takové kočičce bude krmivo nejen chutnat, ale hlavně, jak jí bude prospívat. Vybrali jsme si proto kanadskou bezsrstou kočku Sphynx jménem Abigail. Abi jsou 2 roky a kromě spánku miluje mlsání a hraní si s páníky. K vyzkoušení Abi dostala 1,5kg balení Akinu VITALITY cat sterilised, určeno pro kastrované kočky.
11. 5. 2020
Akinu
žena sype do misky z pytle krmivo Akinu Vitality pro sterilizované kočky

Hurá na to!

Akinu VITALITY cat sterilised se skládá ze živočišných surovin, čerstvého kuřecího masa, škvarků, rýže, hrachu, ovoce a bylinek. Nechybí ani prebiotika (tj. nestravitelná složka potravin, která podporuje růst nebo aktivitu střevní mikroflóry a zlepšuje tak zdravotní stav), vitaminy, zinek a železo.

Co o krmivu řekla panička Kačka?

„Já je nejedla, fakt… I když teda s jejich složením a vůní bych si dala hned! Je to samá zdravá mňamka. Po měsíčním testování mohu říci, jak superprémiové granulky VITALITY Abince chutnají. Granulky mizí rychlostí blesku a to znamená, že si je naše Abinka oblíbila, což jsem vážně ráda! Dokonce chtěla i přidat vzhledem k náhlému zájmu o mazlení s významnými pohledy na krmivo a zpět na mě. Mám radost i z toho důvodu, že granule pomáhají udržet zdravý životní styl mému mazlíčkovi. A ke všemu je to zdravé holistické krmivo - to je sen.“

„Krmivo je bezlepkové, neobsahuje pšenici a kukuřici, což je konkrétně právě pro plemena Sphynx velmi důležité.“

„Na pytli s granulkami jsem si všimla nápisu "Holistic Food", a začala zjišťovat co to vůbec znamená. Jedná se vlastně o takový koncept zdravého jídelníčku, který většinou obsahuje více druhů mas a je doplněn o množství doplňků stravy, které pomáhají předcházet zdravotním problémům a které zaručí, že strava bude vyvážená. Za sebe hodnotím toto krmivo na jedničku."

- Kačka a Abigail

Jste stále na vážkách, zda bude Akinu VITALITY vašemu parťákovi chutnat? Napište si o vzorek zdarma a vyzkoušejte to 😊.

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu