Akinu

Poppy doporučuje Akinu šampon s kondicionérem!

Než nějaký produkt přijmeme pod svou značku, pečlivě ho prověříme. Stejně tomu bylo i při rozšíření řady šamponů. Po dlouhém vybírání a míchání toho nejefektivnějšího složení však naše práce nekončí. Dále musíme vybrat vhodný a praktický obal a na něj etiketu, která i zákazníkovi v obchodě prozradí, zda je pro něj daný produkt vhodný.
Cesta k novému Akinu produktu je zdlouhavá a náročná, proto nás moc těší, když od vás máme zpětné reakce, jak vám produkty vyhovují. Tentokrát nám svou zkušenost sepsala Barča, panička rozkošné Poppy, která vyzkoušela Akinu šampon pro psy s kondicionérem.
16. 12. 2019
Akinu

Mám dlouhosrstou fenku plemene šeltie, se kterou se pomalu začínáme věnovat výstavám, proto bylo nutné sáhnout po šamponu pro dlouhosrstá plemena. Výběr padl právě na nové šampony od Akinu.

 S výběrem šamponů pro psy nemám moc zkušenosti, ale na e-shopu Akinu jsou všechny jejich druhy pěkně popsány.

Byla jsem překvapena ještě před tím, než jsem šampon vůbec použila. Nejen, že mají skvělý design, ale jsou také praktické – velice snadno se dají otevřít jednou rukou.

Vybrala jsem tedy Akinu šampon pro psy s kondicionérem, který krásně voní, perfektně pění a díky kondicionéru jde srst krásně rozčesat a je opravdu jemná.

-Bára

Máte i vy zkušenosti s našimi produkty? Dejte nám vědět! Hodnocení nám můžete napsat přímo na e-shopu v kartě produktu, nebo nám jej můžete zaslat do zpráv, do mailu, či na našem live chatu. Zpětná vazba je pro nás to nejdůležitější.

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu