Akinu

Pomáháme Útulku Mělník 2.díl

V předchozím článku o mělnickém útulku jsme vás vzali tak trochu do útulkového zákulisí. Nyní vám prozradíme odpovědi na časté otázky: "Jak může každý z nás pomoci?"
30. 1. 2020
Akinu

Jak může obyčejný člověk pomoci útulku?

Jako nezisková organizace bychom bez pomoci veřejnosti nemohli fungovat. Tzn., že bez finančních darů a bez materiální pomoci bychom se neobešli a v podstatě bychom nákladný provoz útulku nezvládli ufinancovat. V útulku se měsíčně například spotřebuje krmení a stelivo v hodnotě cca 50tisíc Kč. Tzn. pokud by nám někdo chtěl pomoci, určitě uvítáme materiální dary v podobě granulí, konzerv, kapsiček či kočičí podestýlky, či jakýkoli finanční příspěvek na náš transparentní bankovní účet. Uvítáme ale i jiné formy pomoci, jako jsou například přípravky proti parazitům, prací a dezinfekční prostředky, nebo třeba jen staré ložní prádlo či jiné savé textilie. To co aktuálně potřebujeme obvykle uvádíme na našich webových stránkách, nebo je možné se informovat na telefonním čísle 602 144 145. Chovatelské potřeby, které pravidelně v útulku používáme je možné také zakoupit na vašem Akinu eshopu v sekci Pomoc Útulku Mělník. Úplně největší pomocí však pro nás stále zůstává adopce pejska nebo kočičky z našeho útulku.

Může člověk přijít a vzít si pejska na vyvenčení?

Ano, venčení veřejností u nás v útulku možné je, nicméně i venčení pejska z útulku se řídí se určitými pravidly, o kterých se zájemce může dočíst na našich webových stránkách www.utulek-melnik.cz .

Může člověk pomoci i kočičkám?

Ano. Pro kočičky potřebujeme především kvalitní konzervy a kapsičky, podestýlku a v sezóně vyhozených koťat pak také mléko pro koťata a například savé podložky.

A co vy? Také pomáháte nějakou formou opuštěným zvířátkům? Napište nám pod článek.

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu