Akinu

 

VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ! 🌞 Využijte až 70% slevy nejen na letní sortiment. Akce platí do 24.08.2022

 

Podpořili jsme projekt KDE SRDCE POMÁHÁ

Představujeme vám charitativní projekt společnosti Rossmann, do kterého se můžete zapojit i vy a podpořit třeba všechny 3 vybrané příběhy, které potom dostanou peněžitý dar.
3. 6. 2020
Akinu
Akinu podpořilo projekt s názvem kde srdce pomáhá

Jak můžete projekt podpořit?

Stáhněte si mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB a v době trvání projektu použijte své nevyčerpané body ze svého bodového konta v rámci ROSSMANN CLUBu k podpoře a hlasování pro vybrané příběhy. Za 1 bod je 1 hlas. Záleží pouze na vás, který příběh vás nejvíce osloví, tomu body věnujete. Celé podmínky naleznete zde.

Koho můžete podpořit?

První příběh - Drogistické zboží pro lidi v nouzi
Každým rokem pořádají Potravinové banky celonárodní Jarní Sbírku potravin, ta letošní byla z důvodu pandemie koronaviru bohužel zrušena. Ovšem lidé v nouzi, například senioři a rodiče samoživitelé, drogerii a potraviny potřebují stále. Připsáním bodů je můžete podpořit.
Druhý příběh - Pomoc seniorům
Vzdělávací centrum ELPIDA pomáhá denně cca 300 volajícím seniorům zvládnout krizovou situaci a zajistí i osobní dobrovolnickou pomoc. Bezplatná telefonní linka je skutečnou pomocí i v době koronaviru. Elpida připravuje i on-line výuku a časopis Vital, který je zdarma distribuován do pečovatelských zařízení pro seniory.
Třetí příběh - Sportovní protézy pro Fílu
Fílovi v dětství amputovali obě nohy pod kolenem. Popral se s tím statečně a ve svých 14letech je z něj nadějný parahokejista. Peníze Fíla potřebuje na sportovní protézy, aby si sport mohl užívat naplno. Bohužel tyto speciální protézy pojišťovny nehradí.

 

Celé příběhy naleznete na stránkách Rossmann.

Kdo co získá?

Rossmann rozdá celkem 1 000 000,- Kč. Přičemž daruje minimálně 100 000,- Kč na každý příběh. Zbytek peněz bude rozdělen na základě poměru z celkového počtu hlasů pro jednotlivé příběhy.

Od kdy do kdy se můžete zúčastnit?

První vlna charitativního projektu se koná v období od 15.4.2020 do 15.6.2020.

Firma AKINU už svou částkou přispěla a co vy?

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu