Přihlásit se Registrace

 Potřebujete poradit?

Nejste si jisti, který produkt je to pravé pro Vašeho mazlíčka?

VOLEJTE Po-Pá
8:00 - 15:30

737 246 763

nebo nám napište

e-shop@akinu.com

akinu-pes-foto.jpg

Dárek

Ke každé objednávce dáme dárek ZDARMA konkrétnímu mazlíčkovi!

Newsletter

Přejete si dostávat informace o slevách a akcích na váš e-mail?

 

O nás

 

 

Vítejte na stránkách českého dodavatele krmiv, pochoutek

a chovatelských potřeb pro vaše domácí mazlíky  

 

 

 

ikony-akinu-bez-popisu.png 

 

 

 

Péče a starost o zvířecího miláčka je každodenní radostnou povinností pro každého majitele a produkty od AKINU pomáhají pečovat prakticky, jednoduše a dostupně.

 

 

AKINU nabízí širokou škálu krmiv i pochoutek vlastních značek: pro pejsky Bely, Mlska, Smart soft, Smart premium  pro kočky Caty, Smart premium, pro hlodavce a ptactvo pak řadu Sippy. Jsme výhradním distributorem superprémiové značky First Class a prodejcem nejvýznamnějších světových i domácích značek. Dlouhodobě dovážíme silikagelové stelivo pro kočky vlastní značky Happy Cat ve variantách Rocks, Sandy, White a Lavender.

 

 

 Akinu je volbou pro všechny zodpovědné chovatele, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu.

 


Jsme AKINU®, ryze česká obchodní firma s téměř 20 letou historií. Naší filozofií je přinést zákazníkovi značkovou kvalitu za velmi příjemných cenových i servisních podmínek. Stavíme na stabilní spolupráci s výrobci z celého světa i z České republiky. Jsme nezávislí, dodavatele si velmi pečlivě vybíráme a neprotěžujeme výrobky určitých výrobců. Výrobky značky AKINU® jsou pečlivě vybírány jak z pohledu kvality, tak i ceny. Nabízíme přes 2000 produktů a naše sklady s celkovou plochou 3000 m2 jsou zárukou dodání objednávky do 3 dnů.