Akinu

NOVINKA: 90 % masa v tyčince SALAMI

Rádi pro vaše mazlíčky vymýšlíme něco nového. Tentokrát jsme chtěli něco jiného, zdravého, extra kvalitního, a je to tu! Akinu SALAMI hovězí tyčka.
25. 1. 2021
Akinu

Akinu SALAMI hovězí tyčka je žvýkací pochoutka pro psy s obsahem 90 % masa. Tyčka je bez cukru a umělých barviv, obohacená o důležité vitamíny A, E, D3 a L-Carnitin, který napomáhá k lepší fyzické aktivitě a zdravému fungování srdce pejska.

Primárně byla tyčka určena pro větší psy, ale díky jemným, oddělujícím linkám jde hezky naporcovat i menším pejskům. Je měkká, takže ji můžete dát i psím seniorům.

Každá tyčka SALAMI je jednotlivě zabalená do kvalitního obalu, který je zatavený pro uchování větší čerstvosti a vůně masa. Červenou barvu obalu jsme zvolili z důvodu obsahu ,,červeného‘‘ hovězího masa. Fotka spokojeného pejska přesně vyjadřuje požitek ze slupnuté tyčky 😊.

Díky tomuto praktickému balení můžete brát s sebou tyčku na cesty. Do batůžku se vám jistě vejde a vy tak budete mít vždy po ruce odměnu pro svého parťáka.

Už vaši pejsci tuto zdravou pochoutku ochutnali? 

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu