Akinu

 

VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ! 🌞 Využijte až 70% slevy nejen na letní sortiment. Akce platí do 24.08.2022

 

Hledejte Akinu PF ve svých objednávkách a vyhrajte!

Od prvního listopadu jsou Akinu objednávky zahaleny do vánoční nálady. Stále pro vás všechny balíčky balíme s radostí a s láskou. Nyní však doufáme, že vám převzetí zásilky ještě více zpříjemníme veselou Akinu vánoční lepenkou. Do každé objednávky navíc vkládáme originální Akinu PF, které vám může přinést poukaz na nákup v hodnotě 1.000,- Kč.

2. 11. 2020
Akinu
Akinu PF s vánočními dárky a světýlky na chlupatém koberci

Kdo už také našel ve své Akinu objednávce podepsané PF od zakladatelky Akinu, Jany?

Jany stejně jako ostatní kolegové z Akinu podepsala spoustu novoročenek. Avšak pouze Jany na svá PFka nakreslila svého papouška. Na šest z nich navíc uvedla papouškovo jméno. Pokud takovou novoročenku (s podpisem Jany, namalovaným papouškem se jménem) ve své objednávce naleznete, napište nám! Nejedná se totiž o kdejaké PFko, ale PFko speciální, které vám přinese poukaz na nákup v hodnotě 1.000,- Kč!

Pošlete nám papouškovo jméno s fotkou PFka do zprávy a my vám pošleme poukaz na nákup za 1.000,- Kč na našem e-shopu! Věříme, že nyní bude radost z nakupování u nás ještě větší a samotné rozbalování napínavější.

Děkujeme, že jste s námi, s láskou vaši akiňáci

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu