Akinu

 

VELKÝ LETNÍ VÝPRODEJ! 🌞 Využijte až 70% slevy nejen na letní sortiment. Akce platí do 24.08.2022

 

gilotina na drápy MIX barev

Sleva  15%

Největší výhodou této gilotiny je její použití jak u pejsků tak u kočiček. Při hrátkách s vaší kočkou vás už kolikrát na… Více informací

Doprava zdarma

Doprava od 899 Kč je zdarma !

Původně: 119 Kč s DPH
84 Kč bez DPH
Přidat do porovnávače (0)
101
s DPH
Popis

Největší výhodou této gilotiny je její použití jak u pejsků tak u kočiček. Při hrátkách s vaší kočkou vás už kolikrát napadlo, že by kočka mohla méně škrábat. Pořiďte si tyto kleštičky a už vás tento problém nebude trápit. Kočičce střihněte pouze ostrý koneček drápku. Je lepší stříhnout malý kousek drápku a stříhání opakovat častěji. Tak zabráníte poranění.
Stříhání drápků nebylo nikdy jednodušší.

Majitel pejska by měl drápky stříhat pravidelně, protože dlouhé drápky mohou pejskovi při chůzi působit bolest. To může vést ke špatnému držení těla.
Při štříhání pevně drápek uchopte, ustřihněte pouze špičku, abyste zabránili poranění a infekci. U světlých drápků stříháme pouze průhlednou část. Jestliže má pejsek černé drápky nebo si nejste jisti, požádejte o pomoc veterinárního lékaře, ukáže a poradí vám jak drápky správně stříhat a příště už to možná zvládnete i Vy.
Je důležité stříhat opatrně a opravdu pomalých kouskách. Pokud omylem pejska střihnete víc a začne s drápku krvácet. Místo vydesinfikujte a přitlačte čistou buničinu a zavažte.

Příslušnost kategorií

Letní VÝPRODEJ
Hodnocení

Buďte první, kdo může hodnotit!

Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se
Blog

Poradíme Vám

Blog Zeptejte se na
FACEBOOKU
737 246 763
Odborné poradenství Po - Pá: 8:00 - 15:30

Naše výhody

lorem

Doprava zdarma

Od 899 Kč u nás máte dopravu zdarma vždy! Sledujte naše limitované nabídky na Dny dopravy zdarma!

lorem

Jedinečné výrobky

Znáte značku AKINU z marketů a prodejen? Pouze na našem e-shopu najdete všechny naše výrobky a za skvělé ceny. Tady jste u přímého dodavatele.

lorem

Věrnostní program

Odměňujeme naše zákazníky – akiňáky. Registrujte se u nás, krmte s AKINU a sbírejte body. Za body pak čerpáte slevy a výhody věrného zákazníka.

lorem

29 let zkušeností

Přinášíme vám jen to, co sami prověříme a otestujeme. Historie značky a naši vlastní miláčci nám dovolují rozumět potřebám mazlíčků a pečovat o ně chytře.

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu