Akinu

Darovali jsme krmivo za více jak 85 tisíc

V České republice je spousta útulků a stále vznikají nové. Češi útulky vnímají, pomáhají jim a často si z útulků pejsky adoptují. I spousta firem, nejen těch z pet foodu, je zvyklá útulkům materiálně, či finančně pomáhat. Proto si útulky mohou vybírat, čím své svěřence nakrmí. Spousta útulků má jasně dané značky krmení, kterými krmí a na které jsou pejsci zvyklí.

5. 3. 2020
Akinu

Kromě super prémiových a prémiových krmiv máme v sortimentu i krmivo ekonomické. Ekonomické krmivo obsahuje nižší podíl masa. Přesto je velké množství lidí, kteří s ním krmí. Snažíme se uspokojit potřeby všech zákazníků, a proto i takovéto krmivo nabízíme.

Co s ekonomickým krmivem, které má krátkou expiraci?

Již několik let úzce spolupracujeme s Útulkem Mělník. V mělnickém útulku však dávají přednost granulím z řady prémiového krmiva, proto jsme se spojili s někým, kdo bude rád za všechno. Někým, kdo granulemi nakrmí pejsky ne proto, aby měli hezkou srst a zdravé zažívání, ale proto, aby neumřeli hlady. Heart for Romanian dogs z.s. je nezisková organizace, která pravidelně zaváží do rumunských útulků krmivo pejskům, kteří by bez něj nepřežili.

Darovali jsme krmivo za více než 85000 Kč

Již čtyřikrát jsme naložili dodávky plné granulí, paštik, salámů a pamlsků, které se rozjely po Rumunsku a rozvezly krmivo hladovějícím psům. Tito psi bohužel neměli v životě moc štěstí. Narodili se v pro psy nepříznivé zemi. Bez domova, bez jídla. Pokud se nenarodili přímo v útulcích, kde nemají prostředky pro kastrace a ani místo na to, aby psy drželi odděleně, narodili se dost pravděpodobně někde venku, volně žijící feně.

S krmivem jsme vyslali i zbožné přání, aby situaci v Rumunsku řešilo více lidí a pohnula se lepším směrem.

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu