Akinu

Akinu podporuje dobré psí duše

Práce lidí kolem týraných a jakkoli zanedbaných psů, koček a jiných zvířat je velmi náročná a tito lidé ji vykonávají zcela nezištně a často bez nároku na odměnu. Proto jsme se rozhodli podpořit projekt DOBRÁ PSÍ DUŠE.
20. 1. 2021
Akinu
Ocenění projektu dobrá psí duše

Projekt DOBRÁ PSÍ DUŠE vznikl z iniciativy Ing. Pavla Bradáče, který od roku 2009 pomohl najít již více než tisícovce majitelů ten správný vztah s jejich psími mazlíčky a vytvořit tak harmonický tým založený na důvěře, respektu a komunikaci. Současně je v kontaktu se zaměstnanci a dobrovolníky z prostředí útulků, azylů, „dočasek“ a i s jednotlivci, kterým nabízí svou součinnost při pomoci s pejskem během zapojování do nové rodiny.

Jak projekt funguje?

Minulý rok byly stanoveny tyto 3 kategorie: Osobnost roku, Lidé a azyly, Lidé a dočasky. Lidé do těchto kategorií zasílali nominace těch, kteří svůj čas, energii a lásku věnují psům. Následně proběhlo veřejné hlasování, jež bylo zakončeno slavnostním vyhlášením výsledků jednotlivých kategorií. Vyhlášení proběhlo v rámci výstavy Psí hvězdy, které se zúčastnili dočasky, depozita, psí azyly a spoustu dalších. Díky této akci se podařilo najít nové majitele hned 4 pejskům, kteří se po akci mohli rozeběhnout do svých nových domovů.

Co vítězové od Akinu získali?

9x balíček, který obsahoval konzervu Akinu PREMIUM s libovým masem, sušenky KOSTI se zinkem, pamlsky uzená Srdíčka, slaninky BACONIES, SNACKSES hovězí plátky, tenisový míček s logem Akinu, vzoreček krmiva Akinu VITALITY a pro 3 nejlepší čekalo navíc 3kg hypoalergenního krmiva Akinu VITALITY pro dospělé psy.

Jak to vše dopadlo a kdo a proč zvítězil? Navštivte facebookové stránky DOBRÉ PSÍ DUŠE nebo přímo jejich web

My už se těšíme na další ročník. 

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu