SOUTĚŽ 30 let AKINU

Letos slavíme 30 let. Slavte s námi! Zapojte se do SOUTĚŽE a vyhrajte jednu z 30 parádních cen.

1400x450

Jak se zapojit do soutěže?

Nakupte jakýkoliv produkt, v jakékoliv hodnotě na www.akinu.cz v období od 16.08.2023 do 30.09.2023.

Každá realizovaná objednávka, kterou obdržíme od 16.08.2023 do 30.09.2023, se automaticky zařazuje do slosování, pokud s tím nevyslovíte během konání soutěže nesouhlas.

 

Co můžete vyhrát?

1x VÍKENDOVÝ POBYT PRO DVĚ OSOBY a vašeho mazlíčka


Jeden výherce si bude moci vybrat z 5 krásných míst českého hotelového řetězce Amenity a dopřát si příjemný víkendový pobyt se snídaní pro dva v hodnotě 15.000 Kč. Sebou může vzít i svého pejska, na kterého bude na místě čekat malé překvapení od nás.

Kam se vydáte? Na Lipno, do Špindlerova Mlýnu, České Kanady, Orlických hor nebo Horních Věstonic?

Všechny resorty spojuje komfortní ubytování a především krásná příroda. Dlouhé procházky si určitě se svým pejskem užijete.

Svůj pobyt si budete moci vybrat až do 31.08.2024. Více na amenity.cz.

 

2x ROČNÍ POJIŠTĚNÍ pro vašeho pejska nebo kočku

500x500_2
Dva výherci obdrží roční pojištění BASIC v hodnotě až 6.000 Kč (v závislosti na velikosti plemene).

Pojistit můžete svou kočku (lze pojistit max. do věku 8 let) nebo psa (v závislosti na velikosti plemene lze pojistit max. do věku 6 - 10 let) prostřednictvím společnosti PetExpert, kdy pojistitelem je ČSOB Pojišťovna.


Pojištění můžete využít v 85 % veterinárních ordinací. Proplácí až 95 % nemocí a úrazů.

Díky propojenému systému pak u svého veterináře nehradíte většinu zákroků, stačí jen předložit číslo pojištění.

Více na petexpert.cz.

 

27x DÁRKOVÝ VOUCHER


Dvacet sedm výherců obdrží dárkový voucher v hodnotě 1.000 Kč na nákup produktů AKINU.


Udělejte tak radost sobě i svému parťákovi a nakupte mu něco dobrého na zub nebo vyberte dárek třeba už pod vánoční stromeček.

Voucher lze využít pouze na e-shopu www.akinu.cz.

Platnost tohoto voucheru je do 31.12.2023.

 

Kdy se dozvíte, zda jste vyhráli?

První týden v říjnu po skončení soutěže bude vylosováno 30 výherců, které budeme nejpozději do 15.10.2023 informovat o jejich výhře.

 


 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Kdy je možné se zúčastnit? Nakupte jakýkoliv produkt, v jakékoliv hodnotě na www.akinu.cz v období od 16.08.2023 do 30.09.2023 a vyhrajte jednu z 30 výše uvedených cen.

Organizátor. AKINU CZ s.r.o., Zelená 495, 252 62 Horoměřice, IČO: 25749536 (dále jen „Organizátor“) organizuje na www.akinu.cz pro své zákazníky spotřebitelskou akci (dále jen „SOUTĚŽ“) v době od 16.08.2023 do 30.09.2023. Soutěž se vztahuje pouze pro koncové zákazníky a chovatele starší 15 let. Soutěže se nemohou zúčastnit velkoobchodní nebo jiní partneři ani zaměstnanci Organizátora.

Jak se mohu účastnit soutěže? Oprávněným zákazníkem (dále jen „zákazník”) ve smyslu těchto PRAVIDEL SOUTĚŽE se stává každý zákazník, který v průběhu trvání SOUTĚŽE nakoupí na e-shopu www.akinu.cz jakýkoliv produkt bez ohledu na výši jeho ceny (dále jen „Nákup“). Každý oprávněný zákazník bude automaticky zařazen do slosování o ceny popsané výše, pokud s tím nevysloví nesouhlas. Nesouhlas můžete vyjádřit v průběhu SOUTĚŽE na naši e-mailovou adresu info@akinu.com. Celkově bude vylosováno 30 výherců. Nejprve bude vylosován výherce VÍKENDOVÉHO POBYTU PRO DVĚ OSOBY a vašeho mazlíčka, jako druhý a třetí v pořadí budou vylosováni dva výherci ROČNÍHO POJIŠTĚNÍ pro vašeho pejska nebo kočku a poté bude probíhat losování výherců 27x dárkových voucherů na nákup produktů AKINU.

Pravidla týkající se výhry. Výhru nelze vyměnit za peníze. Produkty AKINU zakoupené na e-shopu www.akinu.cz za výherní vouchery mohou být poslány pouze na adresu v rámci České a Slovenské republiky. Organizátor soutěže si ponechává právo na možnost změny výhry za jinou věc nebo službu ve stejné nebo vyšší hodnotě v případě, že z důvodů vyšší moci nebude slíbená výhra k dispozici. Počet objednávek, díky kterým se můžete soutěže zúčastnit pro jednoho účastníka není omezen.

Jak proběhne slosování? Slosování a sdělení informací výhercům zabezpečuje Organizátor. Slosování se uskuteční následující pracovní týden po skončení SOUTĚŽE a bude zajištěno ve spolupráci s online generátorem https://www.itnetwork.cz/. Zákazník nemá možnost žádat Organizátora o přezkoumání výsledků slovování či jakékoliv odvolání se proti vylosovaným výhercům. Všichni výherci budou informování o své výhře Organizátorem nejpozději do 15.10.2023 prostřednictvím emailové adresy, kterou uvedli při nákupu ve své objednávce.

Závěrečná část. Spotřebitelská akce trvá od 0:00 hodin dne 16.08.2023 a končí v 23:59 hodin dne 30.09.2023. Pro zamezení pochybností se soutěžní akce považuje za propagační soutěž a není považována za hazardní hru. Zařazením do SOUTĚŽE souhlasíte s těmito podmínkami SOUTĚŽE. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu s našimi zásadami zpracování osobních údajů. Organizátor má právo na základě svého uvážení kdykoliv změnit nebo upravit tyto podmínky SOUTĚŽE a to s okamžitou platností zveřejněním na e-shopu www.akinu.cz. Organizátor si dále vyhrazuje právo SOUTĚŽ kdykoliv zrušit. V rámci této akce se nezpracovávají osobní údaje s výjimkou údajů výherce cen, a to pouze v rozsahu nezbytném pro doložení splnění nároku ze soutěže.