Akinu

Akinu MULTÍK

Máte rádi tajemství? V naší firmě tajemství prostě milujeme. Navíc máme tu výhodu, že ho umíme i udržet. A tak jednou naše kolegyně dostala nápad: "Co takhle vymyslet něco praktického, ekologického, něco, co udělá ohromnou radost a zároveň do poslední chvíle nebude zákazník vědět, co se skrývá uvnitř?" Zdá se Vám, že je to nemožné? Není.

Nyní vám díky tomuto nápadu můžeme představit náš vymazlený MULTÍK. Je to, jak již sám název napovídá multifunkční krabice, která je naplněná spoustou dobrot, hraček, chovatelských potřeb, a hlavně je zahalen překvapením!

MULTÍK je vyvinut s ohledem na životní prostředí, proto je vytvořen z kartonu. Díky jeho tvaru a aplikovaným perforacím můžete snadno a rychle vdechnout krabici druhý život, a ještě jednou potěšit svého parťáka novým odpočinkovým místem, útulnou boudičkou, nebo místem, kde budete ukládat jeho hračky. Je praktický a tématický. Můžete si ho pořídit pro sebe a svého mazlíka nebo může být ekofriendly dárkem pro vaše blízké a jejich čtyřnohé přátele. MULTÍK je naplněn akiňáckými produkty, které chce mít doma každý pejsek či kočička. Přesnou náplň vám samozřejmě ale nikdy neprozradíme.

MULTÍK je opravdu jedinečný

Jak jsme již psali, MULTÍK můžete používat i po rozbalení. Díky jeho tvaru z krabice snadno postavíte domeček na ukládání pamlsků, hraček, či ho využijete při cestování. Díky perforaci z krabice snadno a rychle vyříznete dvířka - vznikne vám tak domeček pro vaší kočičku, nebo boudička pro pejska. Pokud budete v řezání pokračovat, získáte tvar malého pelíšku. Do tvaru pelíšku však také můžete místo polštářku vložit prostírání a misky, pejskovi tak vytvoříte krásnou zónu, kde se bude krmit. Nápadům se meze nekladou. Je to tak jednoduché! Podívejte se na naše video. MULTÍK je ekologický, barvy tisku jsou vodou ředitelné. Pokud vám již doslouží, jednoduše ho nechte zrecyklovat.

 

Nyní je v prodeji Akinu MULTÍK vánoční

Pokud jste dočetli až sem máme pro vás ještě jednu skvělou zprávu: myslíme, také na opuštěná zvířátka bez domova a velmi úzce proto spolupracujeme s Útulkem Mělník. Rozhodli jsme se pro VÁNOČNÍ NADĚLOVÁNÍ, což znamená, že z každého zakoupeného MULTÍKA pošleme vašim jménem Útulku Mělník 50,- Kč na jejich transparentní účet. Stav tohoto konta můžete sledovat zde. Akce platí do 31.12.2019

Dejte nám vědět, jak se vám naše novinka líbí. Pošlete nám, co s MULTÍKEM vymyslíte vy 😊.

 

© Creative: AKINU CZ s.r.o.
© Design: Second Vision Design; Illustration: Alena Brunhilda Burneleit

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu