Akinu

Akinu modelka Mia

„Když se to naučí bígl, naučí se to každý.“ Toto si určitě pomyslel každý, kdo viděl naší krásnou ambasadorku v našich produktových videích. Jak to s Miou ale ve skutečnosti je, zda je to líný a všežravý bígl, jak se o bíglech tvrdí, se dočtete v našem dnešním článku.

15. 2. 2019
Akinu

"Můj život se změnil 26.května 2016 kdy jsem si domů přivezla to nejzlobivější bíglí štěně z vrhu chovatelské stanice Panství Offenheim."

Vzhledově netypická svou kresbou na hlavě, ale povahově 100% bígl. To je dnes už téměř tříletá Mia, která svou paničku Terezu přivedla nejen k novým sportům ale také k focení a tvorbě videí. Díky Mie v sobě Terka objevila svůj přirozený talent a fotografování a filmovou tvorbu začne co nevidět studovat.

I když se Mie, jako pravému bíglovi jeví za úplně nejlepší činnost, které se lze věnovat hlavně prospaný celý den a sežrání všeho, na co přijde, moc ráda se nechá paničkou zlákat ke sportování. Rády spolu běhají, věnují se dogfitness nebo trénují agility. Na trénink nejčastěji používají Akinu masíčka, která Miušce moc chutnají. A když zrovna počasí nepřeje, zaměřují se na procvičování motoriky a rozvoj myšlení nejrůznějšími psími hlavolami.

Terka s Miou jsou živým důkazem toho, že i s bíglem se lze věnovat všestranným aktivitám. Dokazují, že pomluvy o hloupé a líné rase jsou jen pomluvy 😊.

 

 

Miu můžete sledovat nejen u nás, ale také na jejím vlastnám Instagramu, nebou YouTube.

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu