Akinu

5 tipů na vánoční dárky

Už jste unaveni z věčného vymýšlení vánočních dárků? S dvounožci vám asi moc neporadíme, ale ty čtyřnohé máme v malíku! Mrkněte se na naše tipy a ušetřete si čas i starosti.

21. 11. 2018
Akinu
pes s motýlkem leží vedle dárkové krabičky na které je pískací hračka

Adventní kalendář

Co je víc, než dárek, který si užíváte celý měsíc?
Pořiďte svému parťákovi adventní kalendář, v němž naleznete každý den sáček s těmi nejchutnějšími pochoutkami. Akinu adventní kalendář je plný Akinu sušených masíček. Kalendář má navíc krásný barevný design a je ve variantě jak pro pejsky, tak pro kočičky.

 

Nový pelech

Váš parťák s vámi již nějakou dobu žije, svůj pelíšek má, ale je už okoukaný, proleželý a vy víte, že by si už zasloužil nový? Teď je ten pravý čas pořídit pelíšek nový. Na výběr máte z mnoha velikostí, designů a materiálů.

 

Vánoční hračka

Hraček není nikdy dost, hlavně pokud máte doma závislého ničitele. Pořiďte mu hračku ve vánočním motivu a potěšte tak nejen jeho, ale také sebe. Vánoční hračky jsou stylové, roztomilé a skvěle vypadají na vánočních fotkách 😊.

 

Pamlsky

Pokud nepatříte mezi ty, kteří svým parťákům pečou psí, nebo kočičí vánoční cukroví, nevadí! V našem sortimentu naleznete psí sušenky, kočičí pralinky, nebo všemi známá a oblíbená masíčka.

 

Vánoční box

Už jste unaveni z věčného vymýšlení a kombinování vánočních dárků? Zachovejte klid, vymysleli jsme to za vás! Na našem e-shopu najdete mimo jiné vánoční boxíky, které jsme vybrali a zabalili dle velikosti pejska, nebo kočičky. V boxíku naleznete vše, co si váš mazlík může přát a díky originálnímu věnování ho nemusíte ani balit. Stačí napsat miláčkovo jméno a boxík vložit pod stromeček.

Sdílejte článek

Akinu

V našem týmu Akiňáků je každý odborník na něco jiného. A tak si můžete počíst jak rady co, jak a proč používat, ale také co a jak řešit. Sledujte naše články!

Mohlo by Vás zajímat

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu