Akinu

25 let AKINU

Oslavte s AKINU 25. narozeniny 

 

Máte doma zvířecího parťáka? Je to váš mazlíček, kamarád do nepohody i společník na výlety? Pokud ano, pak pro něj jistě chcete to nejlepší. Ne jinak tomu bylo v případě mladých majitelů pejska Agiho rasy akita-inu, kterého si pořídili v roce 1993. 

 

Jejich požadavky na kvalitu stravování i péči o pejska však převyšovaly nabídku tehdejšího trhu, a tak se z nadšených páníčků stali podnikatelé se smělými plány. Založili AKINU. S hrdostí vám můžeme prozradit, že jim tato vášeň vydržela celé čtvrtstoletí a nakazili jí i ostatní. Dnes nás za AKINU stojí celý tým, jsme nadšenci anaše poslání je stále stejné. Pečujeme s láskou o zvířecí společníky, chceme pro ně to nejlepší a v kvalitní péči pomáháme i Vám.  

 

Pokud si jako chovatelé neudržíte vysoké nároky na to, co svým mazlíčkům podáváte, projeví se váš přístup na jejich zdraví, vitalitě i délce života. Jen osvícený chovatel se dokáže správně rozhodnout, co je pro jeho miláčka nejlepší. Buďte takovými chovateli!  

Nabízíme produkty a řešení, které odpovídají potřebám jednotlivých zvířat. Usnadňujeme tak paničkám a páníčkům rozhodování při výběru produktů, jelikož do svého portfolia vybíráme výrobky v nejlepším poměru ceny a kvality, a to jak u ekonomických, tak u vysoce kvalitních a prémiových produktů.  

V AKINU dbáme na informovanost a vzdělávání chovatelů, takže naše chovatelské tipy najdete například přímo na výrobcích. 

 

V AKINU víme, že společný čas a zážitky s vašimi miláčky jsou nejdůležitější. Abyste si užili opravdu každou volnou minutu, spustili jsme také e-shop s chovatelskými potřebami. Vybírat a nakupovat můžete tedy online s parťákem na klíně. Kromě krmiva a pamlsků zde pořídíte i podestýlky, hračky, vodítka a další nezbytnosti. 

 

Tipy a rady v péči o zvířátka nebo příběhy chovatelů najdete na blogu AKINU a na sociálních sítí. Přidejte se do naší rodiny Akiňáků! Stačí, když u svých příspěvků použijete #akinak.  

 

 

Z historie AKINU: hlavní milníky 

 

1992 – Manželé Koneční si pořizují pejska Agiho, rasy akita-inu a řeší, jak ho kvalitně krmit. 

1993 – vydán živnostenský list Ing. Jana Konečná – AKINU, fakturuje se doma z obýváku. 

1994 – 1. stěhování do pronajatých skladů, kancelář v předsíni panelákového bytu velikosti 36m2

1996 – 1. podnikatelský úspěch – Dodáváme do supermarketu DELVITA! 

1997 – 2. stěhování  z bytu do kanceláří a dalších pronajatých skladů v Libiši

1999 – vzniká Akinu CZ s.r.o.

2002 – Povodně nás paralyzují v dodávkách a musíme se potýkat s velkými ztrátami na zboží.

2002 – Nahrazujeme zastaralý skladový a účetní systém novým běžícím pod Windows

2003 – 2. podnikatelský úspěch – Stáváme se dodavateli privátních značek supermarketů! 

2007 – Zaniká manželství majitelů, AKINU pokračuje pod novým vedením Aleše Korbela a paní Ing. Jany Konečné – Kaufmanové. 

2011 – 3. podnikatelský úspěch – Dostáváme se na mezinárodní trh a pečujeme o zvířátka i v zahraničí. 

2012 – Vzniká dceřiná společnost v Srbsku. 

2013 – Soustředíme se na oživení značky AKINU, která se schovala za supermarketové výrobky.  

2014 – Stěhujeme se do vlastního areálu, výrazně zlepšujeme skladový systém.  

2015 – Značka AKINU dostává novou tvář díky rebrandingu. 

2017 – Zakládáme profily na sociálních sítích a začínáme denně komunikovat s velkou rodinou Akiňáků. Potkáte nás na psích akcích.

              Podporujeme útulky.

2018 – Spouštíme e-shopwww.akinu.cz s cílem zpřístupnit všechny své výrobky a slavíme 25. narozeniny! 

 

Velký kus cesty je za námi, úspěchy nám umožnily chtít víc, neúspěchy nám daly cenné zkušenosti. 25 let fungování si zaslouží oslavu, přidejte se k nám na „Den pro psa“. 

 

1.) Oslava 25 let AKINU „Den pro psa“

Na sobotu 1. 9. 2018 od 10:00 do 18:00 v areálu Pesoparku v Uhříněvsi připravila AKINU rodinnou oslavu „Den pro psa“, kam srdečně zveme zaměstnanci i s rodinami, obchodní přátele i vás, širokou rodinu Akiňáků, společně s psími miláčky. Celým dnem bude provázet známá moderátorská dvojice: Hana MašlíkováReinders a Petr Říbal. Vystoupí i pes Vodopád se svým páníčkem. 

Můžete se zde setkat se známými osobnostmi, které sdílí naši chovatelskou vášeň. A co by to bylo za oslavu bez dress-codu? Přijďte s motýlkem na krku vy nebo váš psí parťák! 😊Pesopark je velký a krásný areál, ale slavit můžeme jen do počtu 500 lidí. 

Na co se v bohatém programu můžete těšit?  

  • Psí školička – informace o výcviku a výchově psů  
  • Ukázky psích sportů: DOG DANCING, CANISTERAPIE, AGILITY, TREIBBALL, HOOPERS  
  • Příjemná a zábavná procházka (DOGTREKKING) kolem Pesoparku 
  • Veterinární poradenství 
  • Setkání s MINI HORSE a šikovným kozlem Bobešem 
  • Zábava pro děti - dílničky, divadélko Pohádka o psu, skákací hrad 
  • Foto ateliér pro památeční fotky páníčků s jejich pejsky 
  • Představení firmy AKINU, jejích zaměstnanců, příběhu a odtajnění novinek  
  • Bohaté občerstvení u stánků 

Podrobnosti oslavy postupně odkrýváme, proto nás sledujte v médiích, na Facebooku a Instagramu @akinu_cz. 

 

2.) Soutěž 25 let AKINU, vyhrávejte super ceny opakovaně pro všechny

Chovatelé jsou hraví lidé. AKINU podpoří všechny chytré páníčky výhrami v hodnotě přes 350 000 Kč ve vědomostní a zábavné soutěži. Jak se můžete do soutěže zapojit a vyhrát co nejvíce cen? Jděte na adresu www.akinu.cz/soutez a odpovídejte na jednoduché soutěžní otázky. Soutěž potrvá od 24. 9. do 2. 12. 2018. 

 

Šance na výhru je opravdu velká! Hrajeme o 25 cen v každém kole a zapojit se můžete až 5x. Soutěž má 3 úrovně náročnosti, kdy v každé úrovni najdete 5 otázek. Vítězem hlavních cen může být každý, kdo odpoví co nejrychleji na 15 otázek. Každých 14 dní rozdáváme 5x luxusní výbavu pro vašeho miláčka v hodnotě 10 000 Kč a dalších 20 výbav v hodnotě 1 000 Kč podle vašeho výběru! Všichni ostatní, kdo odpoví správně, ale nebudou nejrychlejší, vyhrávají slevu 5 – 15 % na nákup výrobků AKINU na e-shopu: www.akinu.cz. Informace o soutěži najdete v médiích, na sociálních sítích a na výrobcích AKINU.  

3.) Uvidíte nás v televizi, uslyšíte v rádiu

O naší oslavě a širokém sortimentu chceme dát vědět všem. Od konce léta tak budou v médích (TV, rozhlas, tisk) probíhat další dílčí soutěže o hodnotné ceny. Budeme sponzorovat množství pořadů a objevíme se i v řadě časopisů nebo na zpravodajských serverech.  Tak buďte s námi, protože bez vás do dalšího čtvrtstoletí úspěšně nevkročíme. Děkujeme!

 

 

 

Zajímají vás novinky v našem e-shopu?

Dostávejte je e-mailem nebo nás sledujte na Facebooku nebo Instagramu